Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én magányos, kicsit antiszo...

Ha én magányos, kicsit antiszoc srác vagyok, akkor mégis miért tör rám időnként az az érzés, hogy olyan magányos vagyok és jól esne egy lány, akivel szeretjük egymást, aki ölelgetn és csókolgatna és én is viszont?

Figyelt kérdés
Mert én utálom az embereket, mert folyton csúfoltak bántottak, igazából, mindig van, aki belém köt, van, hogy csak egy cigány van, hogy valami boltos vagy pultos, mert hát elég nyomi kinézetem van. De sokszor úgy, hogy én nem is ártottam neki, szóval ok nélkül belém rúgnak az emberek. A lányok, akiknél bepróbálkozom kicsúfolnak, kinevetnek. Már nem is tudom, hogy van-e ebből kiút egyáltalán. Van egy-két jó barátom, akik néha támogatnak, de többnyire ők is leszarnak. Csak, mivel ők is csajoznak, így van valami, amiben mind bénák vagyunk. Igaz csúnya fiúként nem is tudom hogy lehetnénk vonzó és menő, ez nem olyan dolog, amin lehet változtatni. Ez genetika. Én meg annyira gáz lettem, hogy képes voltam a legrondább lányhoz is odamenni, hátha ő esélyt ad, erre ő is csak kigúnyolt és porig alázott. Nem tudom mit kéne már tennem, ha ennyire minden a külsőről szól és esélyem sincs ronda gyerekként társra. :(
2014. máj. 19. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Önsajnáltatás... szedd össze magad, az vonzóbb! :) Megnéznék egy képet rólad. :)

Tudom mit jelent ha bántanak állandóan, de ezen túl kell lépni. Nem hagyhatod, hogy gyökerek határozzák meg az életed. A gond az, hogy önmagadat sem tiszteled.

22N

2014. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kifejtésedet, de azt leszűrtem, hogy egyrészt nem vagy antiszociális, maximum introvertáltabb, akiknek szintén kellenek néha szociális interakciók, különben megbetegszenek; másrészt, fordulj pszichológushoz. Hidd el, segítene.
2014. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 778623 válasza:
Szerintem neked csak egy jó nagy adag önbizalom kéne.:) De lehet azért érzed így mert ilyeneket beszélsz be magadnak! Kicsit lehetnél pozitívabb lehet jobban éreznéd magad.
2014. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Á, valahogy már belefáradta, hogy csinálhatok én akármit, akármennyi és akármilyen lánynál is próbálkozom, mind a külsőm miatt nem is akar semmit sem tőlem! Olyan kiábrándító, hogy a belemet is kidolgozhatom, akkor sem kellek senkinek sem, senki sem szeret engem!
2014. máj. 19. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el MMA-zni, vagy valami hasonló küzdősportra, és egy idő után már nem fognak beléd kötni az emberek... Először rendezd ezt, utána gondolkozhatsz a továbbiakon...
2014. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert vágysz a kapcsolatra, szeretet, szerelemhiányod van. Tombolnak benned a hormonok és szexuális vágyad is van ám rendesen!

Tudom miről beszélsz 90% ban én is olyan vagyok mint te. Nekem időnként volt társasági életem, tehát én sok mindenbe belekóstolgattam azért, de én nekem is az a legnagyobb bajom hogy vágyok egy kapcsolatra.

Én is rondának tartom magam, pedig mondták már egy páran hogy jól nézek ki. Főleg hogy magamhoz képest nagyon sokat sikerült lefogynom 123 kilóról mentem le 94 kilóra. És csak ideiglenesen álltam le ezzel. A munkahelyemen sok mindenkivel kijövök, ott jól érzem magam, de nehezen sikerült feloldódnom, viszont 1 év alatt rengeteg mindenre jöttem már rá, hogy mi a tényleges problémám. Viszont egyes dolgokra még mindig nem találtam megoldást.

A lényeg hogy neked is velem együtt össze kell kapnod magad egy picit. Tudom nehéz, megoldást még én is keresem hogy hogyan győzzük le. De nálam van egy lány aki nagyon tetszik, de csak köszönni szoktunk egymásnak de ezenkívül mást nem tudok mondani, közeledni sem tudok feléje.

nekem ez a legnagyobb megoldás hogy félek előre lépni!

2014. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mert kicsit sem vagy antiszociális, egyáltalán nem szenvedsz ilyen betegségben.


neked valami más bajod van.

2014. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik városban laksz?:)
2014. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!