Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, ha egy amúgy...

Mit gondoltok, ha egy amúgy csinos csajt láttok részegen?

Figyelt kérdés
Nem ribiss, nem lóg ki a feneke a ruhából, de kicsit felöntött a garatra, szereti, ha be van rúgva. Mire gondoltok? Undorító ez, vagy tolerálható?

2014. máj. 20. 14:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
aki azt írta, hogy undorító, az vagy álszent, vagy otthon ülő lúzer, már bocs. miért lenne baj, ha valaki szeret szórakozni járni a barátaival,és neadjisten iszik is? amúgy meg, ha egy csaj részeg, mit érdekli őt a józan srácok véleménye, ha nincs pasija, úgyis olyannnal jön össze, aki hasonló állapotban van :D igen, tapasztalatból írtam, tessék kövezzetek meg (jó,jó,pontozzatok le), végül is mindenki szeret ítélkezni... 18L
2014. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Wasted youth. It happens
2014. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én is szeretek olykor csak úgy kellemesen berúgni, nehezebb időszakok után. De ez nem jelenti azt, hogy vállalatlanul viselkedem, csak jól érzem magam. Szerintem semmi rossz nincs ebben.
2014. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11#-es van egy kis toronyhibád, ha szerinted lúzer, aki nem iszik ... vagy neked van gondod, mert nem tudsz pia nélkül ismerkedni nem? A normális csajok inkább edzőterembe járnak nem kocsmázni szerintem
2014. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is szeretek inni, de mindig tudom hol a határ és tudok magamról. Nekem egy jó buli nem ott kezdődik, hogy másnap nem emlékszem arra, hogy mit is csináltam.

Felelős vagyok a tetteimért és undorítónak tartom, amit a korosztályombeliek néhány tagja képes művelni, ha részeg.

Nem vagyok otthonülő lúzer, van rendes munkám, jó a tanulmányi átlagom és még párkapcsolatom is van jó hosszú évek óta és szeretek kulturáltan kikapcsolódni. Párom bátyja is így szedett fel egy csajt, világukról nem tudtak, gyönyörű, hosszú, tartós párkapcsolat lett belőle...

19L

2014. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Oké, mindenki nyugodjon le a pi...ba :D Nem azt mondtam, h állandóan részeg, csak szeret iszogatni. Nem fekszik alá részegen senkinek, nem alszik bokorban, sem a saját hányásában, nem ordibál artikulálatlanul, dülöngélve a járdán...

Én inkább kocsmákba és koncertekre járok, nem azért vagyok fiatal, h otthon üljek és várjam a semmit.

Sokszor szoktam inni, ez van. Ettől még oké, ha valaki nem iszik, nem tartom álszentnek, csak tuti nem értenénk meg egymást, nem szeretem a bigott absztinenseket, pláne nem férfiakban. Néha kell lazulni. Legalábbis nekem tuti.

Lehet köpködni.:D

2014. máj. 20. 16:19
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

26 év alatt egyszer sem rúgtam be, még csak be sem csiccsentettem, mivel utálom az alkoholt. És mindenki szeret, teljes életem van nélküle is. A feszültseget levezetem futással.


És sokak szerint ez ciki...

2014. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ciki. Legalább egészséges vagy, mert sportolsz.

Minden ember más, nekem kell néha kis alkohol.

2014. máj. 20. 18:34
 19/26 A kérdező kommentje:
*Néha nem kicsi.:D
2014. máj. 20. 18:36
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem kellene, ha az alkoholista apad minden nap orditozott volna veled es anyaddal. Anyadat megeroszakolta volna, teged is megkornyekezett volna fiu letedre es nagyobb korodban azzal fenyegetoztok, hogy megolitek egymast. Ha azt a sok penzt, amit elvert a kocsmaban most megkapnam, meg tudnam venni a 20 millios hazat amit arra a kocsmaros nore hagyott, akit anyam mellett dugott es meg benzinre is maradna boven penz, hogy feltgyujtsam kocsmaval egyutt.

Persze te mintaszulo leszel, es inni sem fogsz soha fuggoseg szintjen, de o is igy kezdte...

2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!