Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, ha egy amúgy...

Mit gondoltok, ha egy amúgy csinos csajt láttok részegen?

Figyelt kérdés
Nem ribiss, nem lóg ki a feneke a ruhából, de kicsit felöntött a garatra, szereti, ha be van rúgva. Mire gondoltok? Undorító ez, vagy tolerálható?

2014. máj. 20. 14:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Te most viccesen fogod fel ... De nem kell alkohol.. ha boldog vagy igazán akkor nem kell!
2014. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
jó azért az iszogatást/néha berúgást ne keverjük össze az alkoholizmussal.
2014. máj. 20. 22:11
 23/26 anonim ***** válasza:
Én iszok ha a helyzet úgy kivánja, azaz szórakozni megyek, viszont szeretni annyira nem szeretem három dolog miatt: Egyrészt az alkohol tompítja a kontrollt a saját testem felett, amit én rühellek. Másodsorban én nem tudok berúgni, rosszul leszek, és hányok, azt megint nem szeretem. Harmadsorban én nagyon bírom az alkoholt, szóval amit más 2 felessel elér teli hassal, az nekem éhgyomorra legalább 8 felessel megy csak. Szóval nekem egy fél üveg pálinka kell, hogy elkezdjek érezni valamit. Ha meg már komolyabban elkezdek érezni valamit akkor már amúgyis az alkohol mérgezés határán vagyok és életbe lép a 2. pont. Kész ráfizetés nekem az ivás. Ezekből kifolyólag nem is iszom, mert rohadtul sokba kerül, a kívánt hatást soha nem érem el, és a hatást magát se szeretem.
2014. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Manapság ha szórakozom, általában Cuba Libre koktélt szoktam szürcsölgetni, ha már nem tudok berúgni akkor inkább valami üdítő szerű alkohol egyveleget szürcsölgetek egész este.


Emlékszem egy ilyen céges buli után aminek keretében kb 3 üveg bort 6 sört és 3 felest megittam, elmentünk még egy szórakozóhelyre, ahol menetközben egy húzóra még felhajtottam 3 deci hubit is, és utána mután megérkeztünk a bulihelyre még meghívott mindegyik kollégám (8-an voltak) egy korsó sörre, egy rövidre koktélra ki-ki mit szeretett inni. Ittam, csak ittam, csak ittam és kb semmi.


Gondolom így már érted kérdező miért nem szeretek inni és miért ráfizetés nekem. #23 voltam amúgy.


27f

2014. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azta... Hát jól birod. De nem lehet, h azért, mert alapból sok benned a gátlás? Mert én nem vagyok egy szuper nyitott, laza csaj életben, ezért én is elég sokat kell igyak, hogy érezzem (mármint lány mércével). Mondjuk próbálok egy normál, becsiccsentős szinten maradni.
2014. máj. 21. 08:43
 26/26 anonim ***** válasza:

Ááá nem a gátlások, inkább sokszor túlgondolok, túlidegeskedek dolgokat.

Egyetlen helyzetben vagyok gátlásos valamennyire, ha ismerkedem, dehát ki nem. :) De még ekkor se iszom semmit ha lehet.

Ettől függetlenül megértem okokat, hogy miért iszogatsz. Van, hogy úgy könnyebb. Kevesebbet agyal az ember a döntések elött. De azért azt vedd figyelembe, hogy nem feltétlenül az a jó ha csak úgy lazulsz el ha iszogatsz, mert akkor anélkül nem tudsz ellazulni. Mondom ezt minden rosszindulat és kioktató szándék nélkül. Ha csak annyit iszol, hogy kicsit be legyél csiccsentve az addig még jó.


Hétköznap szoktál iszogatni?

2014. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!