Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelem első látásra? (! )

Nauto kérdése:

Szerelem első látásra? (! )

Figyelt kérdés

Hali mindenki.Kb. 2 hete volt egy esküvő,a keresztanyámé.Ott volt egy koszorús lány mellettem,aki két évvel idősebb mint én..de nekem nagyon tetszik...Pár szót beszéltünk mindössze,nekem nagyon tetszett és egy kicsit izgultam is hogy mit szól majd hozzám..stb....A lagzi részén a dolgoknak folyton őt néztem és néha láttam hogy ő is engem.Felkértem táncolni,ő igen mondott..de azóta nem beszéltünk..eltelt két hét..folyton rá gondolok de mivel 2 évvel idősebb ezért nem nagyon akarok(merek)neki írni Face-n mert nem akarok koppanni..sajnos volt már ilyenben részem és nem akarok ismét így járni.

16/F



2014. máj. 20. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan. Beszélgessetek. Nem kell azonnal szerelmet vallani :)
2014. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van dumáljatok.


Amúgy meg, ha nem írsz neki sosem fogod megtudni, hogy ő érez e valamit, akár csak szimpátiát is...


Beszéljetek, ha jól sül el akkor happy, ha nem jössz be neki és nem akar veled semmit, akkor legalább tudod.


A jelenlegi állapotodban csak őrlődsz. Ez a legrosszabb.

2014. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak "kémia".
2014. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Miért nem akarsz koppanni? Ha eleve nem is próbálkozol, miből fogsz tanulni? Nem gáz, ha nem jön össze. Légy férfi, udvarolj, és ne add fel az első kudarcnál! Hajrá :)
2014. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!