Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is észrevette már, hogy a...

Más is észrevette már, hogy a a fiúk többnyire csúnya lányt választanak barátnőnek tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szerintem azért, mert egy szép lánnyal csak a baj van, míg egy csúnya kevésbé csal meg és mivel nem is olyan szép, vonzó, így a legtöbb fiú észre sem veszi. Bár régen azt hittem a csúnyábbak jobbak személyiségre is, ma már ezt nem tudnám megerősíteni, saját tapasztalataim szerint minden nőnemű lény veszélyes, egyben se szabad megbízni. De ez csak a saját véleményem nyílván.

2014. ápr. 29. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Francokat. Én átlagos képű srác vagyok mégis mindig szép barátnőim vannak :D
2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nem. Sosem volt csúnya barátnőm persze relatív kinek mi a csúnya szóval olyan nem volt aki nem tetszett volna teljesen, és nem is kell olyan.
2014. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én szép vagyok, és sokan akarták volna, hogy a barátnőjük legyek, csak nem jött össze. :P
2014. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Irigy nő esete forog fenn:D


nekem csak egy csúnya barátnőm volt, de nem bírtam elviselni, úgyhogy 4 hétig tartott a nagy románc:D

egy értelmes ember csak olyannal tölti együtt az idejét, aki tetszik neki, akit kedvel... nem fog számolgatni, stratégiázni...

2014. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan esetről is hallottam, hogy a fazon direkt csúnyát választott, az ő megfogalmazásában a "világ legcsúnyább" nőjét, mert az előző menyasszonya elhagyta egy másik férfiért. Hát ja, mivel állandóan megverte a nőt, szóval nem csodálkozom ezen. És a végén csak a "világ legcsúnyább" nője csalta meg sorozatosan, szóval erre ráb@ßott, nem is kicsit.

De azt meg honnan veszed, hogy a szépekkel csak a baj van, meg hogy nem is vagy elég nekik? Mondjuk ezzel a hozzáállással nem is csodálkozok azon, hogy csak hülyítenek, de ne feledd, hogy a félrek*r¤gatás teljesen független a külsőtől, szóval sosem vagy igazán biztonságban.

2014. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint mást jelent a szép és csúnya férfi és mást jelent női szemmel.Nem uyganúgy itéljük meg a külsőt női meg férfi szemmel.
2014. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, hogy kinek mi számít csúnyának...


Ami neked az, lehet, hogy másnak szép.



Én pl inkább szerzetesnek vonulnék, minthogy valami hülye alulművelt barátnőm legyen, aki másról nem, csak az Éjjal-Nappal Budapestről tud beszélni. :D

2014. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

A szépség relatív, a kapcsolat pedig mindig két emberen múlik. A megcsalás is. Tudod, közhely, de a dekoratív nőkre szokás mondani, hogy "őt is unja valaki". Én ugyan nő vagyok, volt már nagyon jóképű barátom, de a külseje kb. 2 hét alatt teljesen megszokottá vált, onnantól egyáltalán nem az dominált a kapcsolatban. Én a magam részéről az "átlagos" férfiakhoz is tudok vonzódni és szerintem ezzel a pasik is így vannak, ugyanis az emberiség nem osztható fel szépekre is csúnyákra, ezt csak a nagyon felszínes emberek gondolják így, hanem aki nem taszít kimondottan, azt a személyisége még bőven vonzóvá teheti számomra. És fordítva is így van: lehet valaki bármennyire vonzó, ha a személyisége taszít.


Na most ha összejössz egy bármilyen szép nővel, de nem érezteted vele FOLYAMATOSAN, hogy ő számodra különleges, vonzó, érdekes, akkor máshol fogja keresni a megerősítéseket. A szép nő is, az átlagos is, a csúnya is. Aki csak a kapcsolat első pár hetében, hónapjában "udvarol", utána meg hátradől, az ne csodálkozzon, ha megcsalják (és ez igaz a nőkre is, nekünk is dolgoznunk kell folyamatosan a kapcsolatért!).

2014. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy személyiségre szerethető lány, nő ritka, mint a fehér holló, mindegy, hogy külsőre szép vagy csúnya. De én akkor is azt látom, hogy a legtöbb fiú, akinek van normális kapcsolat vagy épp házasodik, az többnyire csúnyábbal teszi. Amúgy én személy szerint egy lánynak sem kellek, ők szoktak rondának nevezni, szóval nekem tényleg nincs okom egyik oldalt sem pártolni, sőt... Csak saját tapsaztalataim írtam le.
2014. ápr. 29. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Az, ami neked szerethető, az nem mindenkinek az, szóval mások boldogsága nem mérvadó. Pl. egyes férfiak azt szeretik, ha egy nő talpraesett, okos, határozott és magabiztos, míg mások azt, ha szerény és támogatásra szorul a mindennapi dolgokkal kapcsolatban.
2014. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!