Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek alkalmas ismerke...

Hogyan legyek alkalmas ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Mindennapi életre gondolok. Mit tegyek azért, hogy bármelyik nap készenálljak arra, hogy megismerkedjek egy új emberrel, akivel akár tetszhetünk egymásnak? Milyen helyeken kell megfordulnom?

2014. máj. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Dobj be egy snickerst.
2014. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezentúl minden nap ;) évi 20 kiló biztos rámjönne, ha nem több :D
2014. máj. 20. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
én a helyedbe minden helyen megfordulnék, minimum 150-200 fokban
2014. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor igazából csak forognom kell meg snickers-t majszolnom. ok.
2014. máj. 20. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenhova úgy kell belépned, hogy te vagy a legjobb. Ha pasi vagy arra kell gondolnod, hogy ha rámosolygok bármelyik lányra az tuti viszonozza. Persze nem szabad elbízni magad. Nem azt mondom, hogy 10km-ről látszódjon az egód.

Ha pocsékul érzed magad akkor is próbálj nem mosott kakinak látszódni. És igazából ennyi. Meg legyen nálad rágó :D

2014. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, ha majd tökös leszek és kezdeményezek lányoknál összejön a megfelelő lány, de amilyen bunkók a csajok többségben, hát nem is értem egyeseknek hogyan lesz barátnőjük. Bár lehet én vagyok ronda o.O
2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6/6 azért kivételek is vannak ;) hozzám még senki nem jött oda, de biztos h nem küldeném el :)
2014. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!