Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet azért vagyok szigorúbb...

Lehet azért vagyok szigorúbb a csinosabb lányokkal az ellenőrzésnél, mert az életem során sok kudarc ért az ismerkedésnél csinos lányok miatt?

Figyelt kérdés
Egy hatóságnál vagyok felügyelő. És valamiért, amikor az ügyfél csinos lány, általában sokkal szigorúbb vagyok és ha hiányosságokat találok, akkor büntetek is sokkal könnyebben. Nem tudom miért lehet ez, talán azért, mert nagyon sok kudarc visszautasítás ért lányok tekintetében, mert elég csúnya fiú vagyok
2014. máj. 20. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem hülyeség.

Csúnya fiú nincs, csak nagyon önbizalomhiányos!

2014. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
megeshet. de nincs ezzel semmit gond. max a hátad mögöt fogják anyukádat "becézgetni". az meg kit érdekel?
2014. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
nem baj, megérdemlik. És ezt most minden rosszindulat nélkül mondom. Az élet nagyon sok területén előnyhöz jutnak, csak azért mert jól néznek ki. Így legalább kicsit kiegyenlítettebb a dolog.
2014. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!