Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ennyire irreálisan...

Lehet ennyire irreálisan túlértékelem magam?

Figyelt kérdés
Egy csomószor látok szép vonzó lányokat átlagosnak tekinthető srácokkal együtt, mégis nekem soha nem mondanak igent a csinos lányok, pedig elég jónak tartom magam hozzájuk, van önbizalmam is, ismerem a taktikákat amikkel el lehet csábítani a lányokat, amivel más srácok szokták ezt tenni, vagy lehet ennyire hamis kép él bennem magamról és még átlagos sem vagyok, így több száz sikertelen próbálkozás után kezdek már elgondolkodni ezen...

2014. ápr. 18. 12:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Több száz? Hát, baromi szürreális lehet az a kép...
2014. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 PearlDiver ***** válasza:
96%
Lehet, hogy nem vagy elég őszinte, hiteles és ezt a lányok érzik rajtad.
2014. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy hogy jönnek össze ilyen párok, hogy sikerül egy csinos lányt "megfognia" valakinek
2014. ápr. 18. 12:07
 4/40 anonim ***** válasza:
szerintem ne kezd attól még leértékelni magadat legalábbis azu átlag alá ne mert magadnak ártasz vele csak mosdt mondanék valamit ami talán segítene talán nem de nem akarok sok negatív embertől halgatni az oktatást próbálkozzok több módban több lehetőséggel és megtalálod magad is amit szeretnél :D
2014. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
a válaszom nyelvtani helyességét ne nézd mert igy visszaolvasva elrontottam eléggé a személyeketxd
2014. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Tyhű Acél!! Ebbe én is belegabajodtam! ;D
2014. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
PearlDiver: épp annyira vagyok őszinte amennyire kell, de egy ismerkedésnél nem tudom mire lehetnék őszinte...
2014. ápr. 18. 12:14
 8/40 anonim ***** válasza:

A nők nem szeretik a túl magabiztos, ráhajtós fajtájú férfiakat.

Nyilván rögtön megérzik rajtad, hogy csak "csábítani" akarsz, és nem vagy elég komoly. A betanult "taktika" nemigen válik be, minden nőnek más az elképzelése, inkább hozzájuk kellene alkalmazkodnod, és kicsit odafigyelni rájuk is, ahelyett, hogy mindenáron a biztos sikerre menj. Ami, ahogy tapasztalhatod is, nem jó hozzáállás...

2014. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Költőnő? ***** válasza:

Lehet, nem a külsőddel van baj, hanem a "praktikákkal"....

Próbáld ki h nem "praktikázol".

2014. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem vagyok egy álomlovag, mégis olyan csajokat

tudok megfogni, hogy eldobnád az agyad.

Nekem nincs trükk, nincs taktika, magamat adom, és ennyi :)


Namost nálad a túlértékelésen kívül egyéb zavarok is

fennállnak, ha ennyire elbénázod a dolgokat. Arra is

gondolj, hogy sok nő alapból levágja már azokat a tak-

tikákat, amikkel próbálkozol.


Néha jobb az egyenes út :)

2014. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!