Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ennyire...

Miért van az hogy ennyire elutasítóak a mai csajok ismerkedés terén és Miért van az hogy a szép csajok 80%-a dohányzik akikkel ismerkednék?

Figyelt kérdés
:(

2014. máj. 21. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert lehet csúnya vagy és mert minden fiatal dohányzik manapság.
2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom fel sem merült benned, hogy valami oka is van, hogy elutasítanak TÉGED....
2014. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fos hely Debrecen:DD
2014. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noydra ***** válasza:
Azért a minden fiatal dohányzik kijelentést erősnek érzem...
2014. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy értem a többség :D
2014. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1.:

Egy lányhoz 1 buliban 1 nap kb 10 fiú megy oda.

Tegyük fel hogy 16 éves kora óta jár el bulizni(megjegyzem ez álltalában 14)heti 1X.

Ha most 18 éves(4 helyett csak 2 évvel számolva is)

2*52*10 azaz 1040 Férfi szólította le. És mivel feltételezed hogy szép ezért a 10ből mondjuk 8 pasi néz li jól(csúnyák nem igen mennek oda/kevésbé) ez 2*52*8=832 Férfi ennek a kb. 15%a be is jön a lánynak ez 832*0,15 ez még mindig 125(124,8) Férfi. Ennek kb 2-3 %ból jön létre kapcsolat: 124,8*0,03=~2-4 Férfi ÉS még nincs beleszámolva egy csomó tényező amik a nőnek és a férfinak fontos,az hogy összeiljenek és egyebek. Így hogyha nem vagy Jó pasi és mentál oda RENGETEG lányhoz akk ne mond hogy elutasítóak. Mi lenne ha nem lennének azok? 2 év alatt lenne 1040 pasijuk? Vagy feltélezed hogy miután megtalált téged a 'Tökéletes Férfi'-t más férfire rá se néz és 10m-es körzetben elkerüli mindet? Amennyiben nem csak azt tudom mondani:

Esélyeid növelésére van 1 módszer(több si de egy közülük):

Minden szép lányhoz menj oda és ne érdekeljen ha nem jön össze, mert nem fog 1.-re menni de lehet hogy egy lánynak te vagy az aki kell ennyi férfi közül is mert neki te vagy a fontos.(2. kérdésedre is mindjárt válaszolok)

2014. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1..sztem nem vagyok "bűnronda"

2..nem állítottam hogy minden csak azt hogy a 80%-a...

2014. máj. 21. 15:20
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a kimerítő magyarázatot :D (valahol jogos, de valahol meg nem fair mert nem ad esélyt még csak a megismerésemre sem)
2014. máj. 21. 15:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Megmutatnád a KSH azon kimutatását, ahol leírják, hogy a szép csajok 80%-a cigizik?

Egyébként te mit tudsz felmutatni? Miért akarjon téged bárki megismerni?

2014. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad az előző hozzászólásomat miből kiderül hogy egy nőre kb 1év alatt 500 Férfi megy oda,rájöhetsz ez rengeteg.Gondolj bele,hogy a nőknek folytonos megfelelési kényszerük van,még ha titkolják is ezt.(Biztosan tudod ,hogyha negatív megjegyzést teszel külsejükre igen könnyen felkapják a vizet.)Na most gondolj bele hogy minden hétvégén elmegy valahova ahol több férfivel is biztosan találkozik(a hétköznapokat ismét nem számolva) akkor tudja, lesz olyan férfi is aki neki tetszik nem csak fordítva,sose tudja ez mikor következik be, és izgul,vajon nem lát- e majd kövérnek?Vjaon elég szép vagyok -e? stb...

Mint tudniillik a dohányban nikotin van aminek nyugtató hatása van.ezzel kicsit csillapíthatják feszültségüket.Hangsúlyozom NEM MINDENKI EZÉRT CSINÁLJA.

ez csak egy ok a temérdek közül.

van még tömgnyomás is, ha olyan társaságban van akkor megint jön a megfelelés, nehogy már ő lógjon ki a sorból, először csak ott cigizik később máshol is,szokássá lesz. mivel leszokni nehéz róla ezért keveseknek is sikerül.


Most jön a kérdésed második fele: "akikkel ismerkednék"

Próbálj meg más körökben ismerkedni,lehet hogy nem jó helyen keresgélsz.Discokban álltalában ilyen a népség.


Remélem segítettem ;) további szép napot!

2014. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!