Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan, hogy visszagon...

Volt már olyan, hogy visszagondoltatok az exeitekre vagy azokra, akikkel csak kavartatok és rájötettek, hogy nem volt még értelmes emberrel "kapcsolatotok"?

Figyelt kérdés
Én most erre jöttem rá és picot kiborultam rajta!:S 22f

2014. máj. 22. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt és rájöttem, hogy csak értelmes volt. Ez megmutatkozik az alacsony számban is.
2014. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

értelmessel volt kapcsolatom csak a korához képest még gyermeteg volt csak a szülők szava volt a szent és igaz!

Ezért kihűlt a kapcsolatunk megromlott a szex és kiszerettem belőle én meg akartam menteni de ő nem erőlködött így léptem szakítottam vele.

Nem bántam meg igaz 1 év elteltével sem találtam még senkit és engem sem talált még meg senki nem nagyon erőltetem de na :D

22/F

2014. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj! HA EZT A KAPCSOLAT ALATT NEM VETTED ÉSZRE AKKOR ESZED AZ NINCS. HOZZÁD VALÓ PÁRJAID VOLTAK!
2014. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!