Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges az, hogy valaki kb...

Lehetséges az, hogy valaki kb 16 éves kora óta nem öregszik, velem is ez lehet?

Figyelt kérdés
Nem lány vagyok, és nem is szívesen küldök képet, de az a problémám, hogy már októberben elmúltam 19, és ez vmi miatt nem látszik rajtam, ami ettől a lányoknak se nagyon kellek csak a fiatal 15-17 éveseknek viszont nekem ők meg túl éretlenek velük meg azért nem tudok mit kezdeni. Más is van ilyen helyzetben esetleg ismer ilyet?
2014. máj. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Britney Spears, pl.
2014. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek pont egy ilyen srácot, aki 26 évesen is úgy nézett ki, mint aki 16: teljesen sima, gyerek arca volt, még talán a hangja is, nagyon vékony is. Ez mindenképpen genetika és valami kromoszóma szám is közrejátszik :)

Helyedben kezdenél járni kondizni egy kicsit és szénhidrátosabb kajákat enni a testi fejlődés miatt, de csak módjával, nem hirtelen, mert az már egészségtelen lenne.

2014. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok és így is sokan 19-20-nak mondanak, a koromról max az ősz hajszálaim árulkodnának, ha nem festeném a hajam.
2014. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, próbálkozz a szakállal.
2014. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én lányban vagyok ugyanilyen :D genetika.

amúgy van ilyen fiúismerősöm, aki már 21-2, és kb 16nak néz ki.. bár mondjuk ő simán összejön 17 éves lányokkal... :/ hát.. akik olyanok mint én, hogy kifejezetten a kisfiús arcúakat szeretik, azoknál nem hátrány :) legyél nyitottabb mások felé, akkor látják rajtad hogy mennyire tartanak szimpatikusnak

2014. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!