Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így egy bi...

Miért viselkedik így egy bi srác velem (srác vagyok én is), akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiről nem tudom eldönteni,hogy akar-e tőlem vmit,v. nem. Én bi vagyok,sztem ő is az, nekem bejön a srác. Viszont,amikor eddig hozzá szóltam általában flegmán válaszolt,pedig tud rendes is lenni. Egy fősulin tanulunk,szal nem ismerem, inkább csak látásból,de pár mondatot már váltottunk. A számomat is elkérte,hogy egy iskolai dolog miatt majd ír, jó pár nappal később írt, válaszoltam,de már nem írt rá, viszont az első találkozásunk óta mindig néz, van,hogy már másoknak is feltűnik ez, ami már nekem is gáz,mert annyira nem akarom felvállalni,h a srácok is bejönnek. Múltkor meg majdnem odajött hozzám, vagy legalábbis úgy tűnt,mert elég lendületesen elindult felém, de egy csoporttársam odajött hozzám, így ő csak elment mellettünk. Meg van amikor rám se néz, csak a szeme sarkából.....

Ha van kapcsolata,akkor megértem. Facebookon az van kint neki,h kapcsolatba, szal akkor ne viselkedjen 2értelműen....



2014. máj. 21. 20:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Az is feltűnt,hogy amikor olyan sráccal beszélgetek,aki szimpatikus nekem vagy én vagyok neki,akkor ez zavarja, múltkor mikor ,,úgy" néztünk egymásra egy sráccal, ezután elég hangosan becsapta az ajtót,mikor kiment és azt megelőzően meg teljesen átlagos arckifejezéssel jött ki a tantermükből.
2014. máj. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!