Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srác, akivel kialakulóban...

A srác, akivel kialakulóban vannak a dolgaink, előttem egy cigánnyal folytatott szexkapcsolatot. Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Kb hányingerem van ettől. Úgy megkérdezném tőle, hogy mégis hogy volt képes idáig süllyedni? Normális, ha azóta sokszor mikor hozzámér, eszembejut hogy egy cigánylányhoz ért hozzá előttem ugyanígy, és szinte hányingerem lesz?


Vagy csak én csinálok ilyen nagy ügyet belőle?


2014. máj. 24. 07:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja azt kifelejtettem, hogy a csaj egy utolsó qrva aki szétteszi a lábát minden jöttmentnek, egyszer egy kocsmában k*féltette meg magát az asztaloknál amiről még felvétel is készült, meg ilyesmik.
2014. máj. 24. 07:29
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

hasonlóan érzek. bennem is undort kell. rasszisták vagyunk, de ez van.

F

2014. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dicsak Buksi. Ha szabad ilyet?
2014. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Én se szeretema cigányokat.

Ha már akkor eszedbe jutnak ilyen dolgok ha hozzád ér, akkor mi lesz ha összejöttök?

2014. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
szeretem a*
2014. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyjátok az Istennőt igaza van!
2014. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, akkor ne jöjj össze a sráccal, hanem keress mást, mert innen látszik, hogy nem leszel boldog vele. Probléma megoldva.


Előfordul az ilyen, én is rasszista vagyok valamilyen szinten és én is lenézem azokat a lányokat, akik agyatlanul szétteszik a lábukat mindenkinek.

2014. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfi legyen annyira igényes, hogy nem áll le egy ilyen nővel, aki így viselkedik, a barátodat ez nem izgatta, szóval ezek szerint kissé más az értékrendje, mint neked például. Én emiatt szerintem messziről elkerülném, de a te dolgod, hogy mit teszel.
2014. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a #13-assal!
2014. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Jajj, de bírom ezt a "téged jobban érdekelt a származása". Még szép hogy jobban érdekelt. Hagyjuk már a polkorrekt maszlagot és valljuk be szépen mindannyian hogy nem mindegy ha az illető cigány vagy magyar, főleg ha intim dolgokról van szó. A cigány "kultúrát" senkinek nem kell bemutatni, és mondjuk ki hogy a higiénia az nem a fő prioritásuk, finoman szólva. És ez akkor is így lesz ha jössz ezzel a "de nekem már volt olyan cigány ismerősöm...." kezdetű marhasággal, mert ez semmit nem változtat a lényegen, vagyis hogy a cigányok túlnyomó többsége fekete-afrikai igényszinttel rendelkezik.
2014. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!