Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves lány vagyok. Tetszik...

15 éves lány vagyok. Tetszik egy srác, ő 17. Szerintetek tetszem neki, ha igen mikor fog lépni? Vagy én lépjek, de ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje az suliban azt vettem észre, hogy figyelt...Napjában többször kapom el a pillantását...Régebben egy suliba jártunk még általánosban de utána át kerültem másikba..Év elején szerintem nekem köszönt, de nem lehettem biztos benne sajnos..Így akkor nem köszöntem..Azóta is azt vettem észre, hogy figyel engem...És sokat szemezünk...Egyszerre voltunk egy buliban és akkor is rám nézett...De én elkapta a pillantásom..Nekem nagyon tetszik ő..Kis idővel később a barátnőmmel a buszt vártuk és a haverjával elment előttünk és mosolygott rám ... Barátnőm elrángatott, hogy lásson a srác..És több ideig szemeztünk..Nem tudom eldönteni..Vagy hogy mivel adjak bátorságot számára..

2014. máj. 22. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap még egy 24 éves férfiről írtál ki kérdést Kicsilány :)
2014. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Visszafelé pörög az idő xD Milyen gyorsan fiatalodnak a mai öregek :O
2014. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előzőek honnan veszitek hogy azt ő írta? Névtelen a kérdés nem?
2014. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!