Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett a legjobb lány...

Megtetszett a legjobb lány barátom, hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Vab egy lány, osztalytarsam. Egy masik osztalytarsam tetszett tavaj ősszel es azert ismerkedtem meg az elejen emlitett lannyal hogy altala tudok majd a masik lany fele kezdemenyezni. Ez nem jott ossze mert a lanynak lett baratja. Ezert mi ketten a masik lannyal aki mellesleg most a legjobb lany baratom nagyon ji baratok maradtunk. Ilyenkor meg ennek a lanynak sok fiubaratja volt es en csak egy voltam a sok kozul. Ilyenkor o egyaltalannem tetszett. Viszont az eltel ido soran a lany elveszitette sok fiubaratjat nem az o hibajabol. Es az utobbi honapban en maradtam a legjobb fiubaratja. Es elotte is nagyo sokat beszeltunk de most mar minden nap reggel este hazakiserem mindig stb. Es eze a heten mondta egyik haverom hogyva lanynak tetszek. Ez persze nem biztos mert a haver szokodt neha hazudni is.:D viszont ezen a heten nekem is nagyon megtetszett es nagyin jo vele beszelgetni. Ha ugyadodna en nem lennek a jaras elleb sot, orulnek is neki mert nekem is tetszik.. Hogyan tovabb? (Ekezeek miatt bocsi, telefonrol irtam)

2014. máj. 24. 10:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogyha nekem us megtetszett ennyire es eredetileg egyaltalan nem tetszett akkor neki is tetzsek en?
2014. máj. 24. 10:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak hajra!Maradj továbbra is jóba vele, mondjuk megdicsérhetnéd néha ,hogy "ma milyen csinos vagy" meg ilyesmik,az nem túl nyomulós,de azért gondolom minden lánynak jól esik.Remélhetőleg le esik neki egy idő után,hogy nem csak barátja akarsz lenni.
2014. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hát próbálj egy kicsit "nyomulni" de azért óvatosan! Próbáld meg azt beszélgettek majd hozd közbe azt hogy neked ki tetszik?
2014. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A ki tetsziket mar regen sokszor kerdeztem tole:D viszont amit te irtal elso azt kiprobalom:)
2014. máj. 24. 10:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak attol felek hogy ettol tonkremehet a baratsagunk..
2014. máj. 24. 10:52
 6/10 anonim válasza:

Nehéz dolog az egész mivel a legjobb lány barátodról van szór vagy rosszul sül el vagy jól.

Nekem is hasonló volt mivel a legjobb lány barátommal jöttem össze és immár1 éve leszünk június közepén 1 évesek :)

De hasonló a történet nekem is neki is sok barátja hagyta ott és lány barátja is én csak a bátyát ismertem csak észre vettem hogy a hugija mostanság duzog és magába zárkózik és 2 hónapon keresztül minden nap beszélgetem vele és nevetetem :)

Ami után a egyik nap annyira össze volt zuhanva hogy a vállamon sírta ki magát mert én voltam a leg megbízhatóbb barátja.

Ballagási képre is azt írta hogy a LMBB-Leg-megbízhatób- barát és egy szivecske volt onan selytttem hogy már nem csak barátilag tekint rám hanem lelki támaszként.

Egyik nap kisétáltunk egy fa alá lepihenni és elmondtam neki hogy kicsit többet érzek mint barátság ésjól fogadta tudtam hogy ő is így érez azért mondtam el neki és z lett belőle 1 éve vagyunk a legjobb szerelmes pár elválaszthatatlanok vagyunk és mindíg ott vagyok a rossz napjaiban ha kell még a legrosszab napjait is képes vagyok jobbá tenni multkor 2 napot sirt át felhívtam egy másfél óra telefonálás után már nem sírt hanem nevetett és viccelődtünk mert én vagyok a ő támasza így te neked is az lesz jó esélyel hogy ennek a lánynak leszel a lelki támasza szerintem arra vár most és nem meri ő sem elmondani mert ha minden nap kisérgeted az nem csak szimpla barátság húzódnak ott rejtett érzések is :) de csak tipp

2014. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ezt a választ utolsó:) Ngayon jól esett hallani:) MEgpróbálok én is mindent amit tudok, remélem sikerül. Csak az a baj hogy ő szinte mindenkivel ölelkezik meg többen is hazakisérik, de mondjuk velem nagyon sokat beszél meg szinte osztályban is rohadt jóban vagyunk. Köszi nagyon a válaszokat mindenkinek ment a zöldpacsi és megpróbálom amint úgyérzem:)
2014. máj. 25. 15:57
 8/10 anonim válasza:
100%

Sok szerencsét amúgy az mind1 hogy mindenkivel ölelkezik meg haza kísérik nekem is ez volt csak nekem adott egy picuri kis jelet egy kép hátlapján hogy igenis én vagyok az akiben a legrosszabb napján is megbízik.

Én direkt olyan vagyok hogy nem vagyok olyan mint a legtöbb fiú nem viccelődök a megjelenésükröl nem hozom szégyenbe nem nézem le csak a nevettetése számít és nem vagyok rossz, helyette egy tökéletes megbízható fiú barátra lelt aki adakozó minden sorban a elsőt jelenti nekem(ő) ha veszek valamit csak akkor eszek belőle ha oda nyújtja a számhoz de mindig csókkal kíséri mivel jobb szeretem ha ragyog nekem minthogy lássam hogy kötne ki a sok rossz pasi közt múltkor is már összeomlott sírt már 3 órája a szobájában bezárva persze nekem adott hozzá kulcsot így bementem és bezártam magunkra akkor kivettem a asztal alól mert ott sírt nehéz volt ellenkezett de ha ellenkezik és sír akkor csak azért is oda kel menni és azt tenni amit jónak látsz mikor kivetem onnan szorosan magamhoz öleltem és leültem a ágyára vele úgy hogy elfektetem a karjaimban közben már teljesen átázott a felsőm és a fari is ennyire magába zuhant lányt még soha nem láttam de tudtam hogy csak én vidíthatom fel miután felfigyelt a szavaimra hangosabban sírt de már nem bánatból vagy mert magába zuhant hanem azért mert elmondtam hogy is szeretem belé és miért is vagyok még mindig vele annak ellenére már hogy miket el nem viseltem más már rég feladta volna de én akkor is vele maradtam mikor már feljelentéssel meg börtönnel fenyegetek távolról.. de amikor sírt és láttam megmondtam neki hogy nem fogok tőle semien módon elszakadni soha nem fogom elhagyni és hogy megmutatom hogy mennyire érdemli meg hogy ő boldog legyen ez után 2 óra öröm sírás után elaludt a karjaimban mert már majd 6 órája sírt szegény be volt rekedve vörös volt a arca és teljesen vizes volt a könnyeitől ennyire lányt még soha nem láttam összezuhanva még mai napig nem tudom mi miatt volt csak azt tudom hogy én vagyok az aki a legmélyebb poklából is képes visszahozni és miután elaludt békésen vártam hogy felkelje.

Több mint 4 órát aludt a karjaimban és néztem a szépségét hiába sírt nekem akkor is szép volt bő 4 óra után már mire felkelt csókkal kezdett és egy szép mosollyal ami után egy ígéret jött és egy csókkal pecsételés.

Nem kívánom ezt hogy így lássa bárki is a barátnőjét de azt csak ajánlom ha egy lányt sírni látsz és el akar zavarni maga mellől ne hagyd hiába ellenkez az csak azt jelenti hogy kell valaki akit kisirhatja magát és ölelheti hogy érezze igenis van valaki aki szereti és biztonságban tartja remélem azért ezt elolvassa valaki hisz nekem ez elégé mélypont volt mostanában mert az hogy én is sírtam annak ellenére hogy fiúból vagyok és már felnőtt azt jelentette hogy már magamnak is igazoltam hogy igenis ő az aki után bármit megteszek és én csak nagyon ritkán sírok de ez volt sok éve a első... remélem tetszett és jó kis tanulság: "Ne hagyj egy lányt se sírni" helyete szeresd és öleld mert nem tudhatod mennyire kell pont ien pillanatban neki hiába amit mondt ne hallgas arra még ha ellenkezik sem csak menny oda vedd a karjaidba és mongy neki mindent amit igaz és mindent amit érzel. :)


Kicsit most is könnyeztem csak mert kicsit fájó és kicsit megható emlékem írtam le.(előző)


18/F

2014. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aki itt jár az mindenképp olvassa el az előzőt!:)

Én nagyra becsülöm az ilyen embereket akik ennyire kitartanak a barátnőjük mellet. Manapság ez már olyan ritka, a páwák meg még rengeteg fiú szinte lesz*rja a barátnőjét. Valaki csak vagányságból 'szed fel csajokat' bár ezt sem értem hogy nekik ez miért jó a barátnőjük mellet még egy lány.

Nagyon köszönöm hogy ezt leírtad nekem, hasonló esetben már én is volt, engem is elküldtek csak sajnos akkor még nem tudtam erről. Büszke lehetsz magadra hogy így kiállsz egy ilyen törékeny lány mellett, hidd el rengetegen feladták már volna..

Én meg megteszek mindent amit lehet és úgy gondolo hogy aminek meg kell történnie az meg is fog, tehát én nem fogom erőltetni:)

Nektek pedig.. sokáig!:)

2014. máj. 26. 13:41
 10/10 anonim válasza:

2014. máj. 25. 19:15 válaszoló

Ezen bekönnyeztem😊

2018. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!