Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy a nagyon...

Az miért van, hogy a nagyon szép lányoknak semmi humorérzéke és tökre utálnak engem, de akik meg nem olyan szépek, azok meg szétröhögik magukat a hülyeségeimen és belém zúgnak elég hamar? : D

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
a jo nők beképzeltek és csak a zsetonra mennek...a csunya az meg összefeküdne bárkivel csak dugják már meg :) kb ennyi
2014. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy csak neked nincs
2014. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Baromság. Ronda vagy, és a ronda lányoknak tetszel. Ennyi.

Nem kell túlspilázni.

2014. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy feltétlen csúnyák, csak nem ilyen tipikus plázacicák. :D
2014. máj. 24. 23:04
 5/9 anonim válasza:

nagyon szép lány= tipikus plázacica? :D


(szerintem sem lehetsz vicces, mert a humor és az intelligencia összefüggést mutat.)

2014. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kövér csúnya arcú beképzelt lány plázacicaként viselkedik, tehát akkor ő valójában szép és csak én látom csúnyának?
2014. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A ronda lányoknak sem a ronda pasik tetszenek. ez ostobaság. A ronda lányoknak is a jóképű pasik tetszenek, csak épp van önkritikájuk és beérik a kevésbé jóképűekkel is.
2014. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es amúgy tapasztaltam, rondázott már le kövér, csúnya lány is, de volt már, hogy szép, vonzó lány helyesnek tartott.
2014. máj. 25. 00:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Az üresfejű libáknak senki,semmi se jó!Remélem sikerült felfogni....azért nem bírnak a plázacicák,mert az agyuk helyére tojás nőtt....ne a szépet,az agyilag elfogadható csajokat próbáld röhögtetni...és utána ha valamelyik tetszik szedd fel!...ember.... ezt lányként mondtam,ez a női gondolkodás!Ezt a pasik is átvehetnék...nem vagy már gyerek!
2014. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!