Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Unom már, hogy a barátnőimnél...

Unom már, hogy a barátnőimnél sokkal több pasi kezdeményez, mert nekem nem annyira szép az arcom (de nem is vagyok ronda, csak átlagos) és már az is felmerült, hogy megműttessem magam, ez nagyon gáz gondolat?

Figyelt kérdés
Jó tudom, ennek is örülhetnék mert mások sokkal rondábbak mint én, de akkor is, annyira féltékeny vagyok rájuk, néha azt érzem hogy gyűlölöm őket emiatt, pedig a "barátaim"
2014. máj. 24. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a műtétet!

Hidd el anélkül is tökéletes vagy!

2014. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy "elhappolja" a pasikat előled, akkor menj úgy pasizni, hogy ő nincs ott... Mást nem tudsz tenni.
2014. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerez magadnak inkább egy nálad csúnyább barátnőt és ne tegyél a csúnya barátnő,hanem a szép.
2014. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny vagyok a barátnőimre. Tudom, nem szép dolog. :( De ők szépek, okosak, kelendők a fiúk körében. Én meg...
2014. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok! Ha gondolod beszélgethetnénk :)) 16/L
2014. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hidd el, ez csak onbizalom kérdése. Légy boldog és elégedett azzal, amid van.


Ha kellenek önbizalomfejlesztő tanácsok, akkor szólj, régen én is az voltam. :D

2014. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is adna valaki tanácsokat? Ugyanebben szenvedek!Önbizalmam nukker!!:(
2014. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én meg pont a nem annyira gyönyörű lányokat szeretem hanem az átlagosakat, 18f pedig sokan mondják h elég jól nézek ki, elöző barátnőmnél is kérdezték . hogy hogyan tudok együtt lenni vele , a válaszom : a belsője szebb akármeik plázaku***váénál és szerintem az is nagyon fontos , ha gondolod irj :)
2014. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!