Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon megtettszett egy lany...

Nagyon megtettszett egy lany en 14/F vok a lany 15 eves az baj lenne hogy egy evvel oregebb?

Figyelt kérdés
Nem lenne ciki ha megmondanam neki hogy tetszik?

2014. máj. 25. 09:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Es jarsz vele? tolem 10 honappal idosebb!
2014. máj. 27. 21:19
 12/18 anonim válasza:
Én 17 vagyok, a barátom 16. 2 és fél éve együtt vagyunk, eddig nem volt semmi probléma. Szerintem a kor baromira nem számít. Egy pár nyomorult beszólogatott nekem is hogy fiatalabbal járok, először bántott is amit mondanak de aztán rájöttem hogy az irigység beszél belőlük.
2014. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem gáznak nem gáz....csak nem tudom lehet h nem járna veled a lány, persze ez attól függ h mennyire vagy érett mind testileg mind lelkileg...

14/L

sok sikert:)

2014. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek, de nem tudom mi lehet a baj. azonos az erdeklodesunk, mikor egyutt voltunk kirandulni 3 napra akkor ismertem meg. Minden jol ment mikor beszelgettem vele a hajat is piszkalgatta. mikor elkertem a szamat zavarba jott de szivesen megadta. es azt is csak ugy megmondta hogy nincs baratja. Facen ismerosom rairok igaz visszair de nem bobeszedu. par napja rairok hogy vagy stb. visszair kicsi ido utan. megbeszeltuk este chetelunk. en vartam font volt de nem irt vissza majd lement. most asszem letiltoot chatrol. na mindegy. Nem ertem ugy is viselkedett mintha tetszek neki. Nem vok naiv, az biztos. Tenyleg igy volt ehez mit szoltok???
2014. jún. 11. 21:07
 15/18 A kérdező kommentje:
jah ha valakit érdekelne Győrbe kirandultunk
2014. jún. 11. 21:10
 16/18 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd! Érettebb, de ha működik a kapcsolat akkor nem ciki...
2014. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én Győri vagyok, lehet akkor láttalak benneteket, haha. Na nem,.. rengetegen kirándulnak errefele mostanság.


Nálam a feleségem több mint négy évvel idősebb. Bár mi nem tinédzserként jöttünk össze. A kor abszolute nem számít. A köztetek lévő idő külömbség meg szinte 0. Semmi ciki nincs benne, ez nem lehet akadály.

Sok sikert. :)

2014. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és nekem egy több mint egy évvel fiatalabb fiú tetszik. Szóval szerintem az az 1 év korkülönbség nektek se lehet akadály :)
2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!