Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van különbség, ha egy fiú...

Van különbség, ha egy fiú viselkedését nézzük, hogy csak szexet akar, vagy akár többet is érezhet?

Figyelt kérdés
Pl. Van a zavartság, vagy ha pl. kényelmetlenül érzi magát, ha kettesben vagyunk, feszült, bénázik olykor, vigyorog, mint a tejbe tök, szemcsillogás stb. Mi a különbség?

2014. máj. 25. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
van hogy nincs
2014. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha bénázik akkor valószínű zavarban van és azért mert nagyon tetszel neki,
2014. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van. De ha nem szexet akar, akkor nem veszed észre, vagy ő a puhap"cs.
2014. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szexet akar csak akkor hamar le tudod rázni ha nem engeded magad! De póbáld meg ezt egy szerelmes férfival, le sem tudod magadról vakarni annyira kitartó és elvakult!
2014. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, csak a szerelmes fiút magasról lesz"rja majd, kivéve, ha már ő előbb lett belé szerelmes.
2014. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát az szívás, de olykor igaz :D
2014. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs különbség. Alapból úgy indulok neki minden nőnek, hogy bármi lehet. Az első pár találkozáskor, vagy az első találkozáskor, néha már az első beszélgetés után eldől hogy mit akarok.


Viszont ugyanúgy hajtok arra, akitől csak szexet, mint akitől többet akarok. Hiszen akitől többet akarok, azzal is a szex egy ugyanolyan fontos szempont, amit minél hamarabb el kell érni, mint azzal akitől csak azt akarom.


Ahogy te leírtad: "zavartság, vagy ha pl. kényelmetlenül érzi magát, ha kettesben vagyunk, feszült, bénázik olykor, vigyorog, mint a tejbe tök, szemcsillogás stb."; aki férfi ilyen, az csak simán tapasztalatlan a nőknél. Ő ugyanígy viselkedik a szexre és az annál többre szánt lánnyal is.


Nem is beszélve arról, hogy akitől csak szexet akarok, kb. azzal is ugyanannyi idő alatt jön össze, mint akinél többet. Nálam még elég ritkák az egyéjszakás kalandok, amikor a találkozás estéjén szexelni tudok. Annyira még nem vagyok jó. Megszólításkor telefonszámot szerzek, aztán ha este van, akkor még a csók is összejön néha.

Utána a következő mondjuk 2 hétben 3-4 alkalommal összefutunk és kb. ez idő alatt kell a szexnek megtörténnie. Aki lány 2 hét után sem akar semmit, az sajnos tudom hogy nem gondolja velem komolyan a dolgot (szerencsére ők a kisebbség). Persze úgy, hogy már az első randin és folyamatosan próbálok a tűz közelébe kerülni, valamelyikünk lakására eljutni, stb. szóval folyamatosan próbálkozni kell. Ja és persze most nem kamaszokról beszéltem, szóval nem 15 éves lányokról beszélek, hanem minimum 18-20 évesekről. A 18-28 körüli lány korosztályról.

2014. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi több hónapja ismerjük egymást. Nem történt még semmi közöttünk. Szinte állandóan zavarban van, pedig kismilliószor találkoztunk.
2014. máj. 25. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:

8:

Igen, értem mire gondolsz. Például:

20 évesen volt egy egyetemi évfolyamtársam. Láttam, hogy tetszem neki, de akkor még elég béna voltam a nőknél. Átlagos arca volt, kicsit görbe orral, de nagyon jók voltak a mellei. Néha beszélgettünk az órák előtt, néha bátortalanul flörtöltem vele kb. fél évig. Aztán egyszer a vizsgaidőszakban megkértem, hogy segítsen egy tantárgyból. Korrepetáljon egy délután, magyarázza el az anyagot. Beültünk egy kávézóba és 4-5 órán keresztül segített, úgy hogy mindeközben beszélgettünk. Próbálkoztam közben hogy minél jobban felkeltsem a figyelmét, még jobban bejöjjek neki. Még több flört, még több érintés, stb. A végén elköszönés előtt megcsókoltam. Nem tiltakozott. Pár nap múlva újra "randiztunk". Bárba mentünk. Még többet beszélgettünk, stb. Újra megcsókoltam és mikor hazakísértem felmentünk az albérletébe és megdugtam. Király élmény volt, de többet nem akartam tőle. Jól nézett ki, fizikailag, szexuálisan vonzódtam hozzá, fejben is rendben volt vele, de ott akkor éppen nem akartam többet annál a szexnél, ezért nem is mentem vele tovább.

Közben mai fejjel visszanézve rengeteget bénáztam ("zavartság, feszültség, bénázás", stb.). De nem azért, mert olyan rohadtul szerelmes lettem volna, hanem azért, mert akkor még nem értettem annyira nőkhöz és feszült voltam amiatt, hogy összejön-e a csók, a szex.


Szóval mégegyszer: Te nőként nem tudhatod külső jegyek alapján ("zavartság, feszültség, bénázás, stb."), hogy a fiú szexet akar-e, vagy többet. Ő tudja mit akar, neked meg kockáztatnod kell, hogy jó eséllyel ugyanazt akarjátok mindketten.


Amikor meg fogod tudni hogy szexet akar-e vagy többet, az akkor lesz, amikor szex után meglátod hogy lassan felbontja a kapcsolatotokat, vagy szívesen marad veled együtt.

2014. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Semmi sem biztos. Igen ő tudja, hogy mit akarna, de én egy pasival úgysem feküdnék le addig, míg nem alkotunk egy párt, illetve alapból kell egy kis idő hozzá, akár hónapok. Mérget nem veszek rá persze, hisz sok mindentől függ, pl., hogy mennyire ismerem, de a párkapcsolat alap, anélkül soha.
2014. máj. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!