Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is hagyjak fel a...

Szerintetek is hagyjak fel a zenéléssel, ugyanis egy nőnek nem tudtam még felkelteni az érdeklődését vele?

Figyelt kérdés

Elektronikus zene, tehát nem kérek a beszűkült világképü emberek nézeteiből, hogy szerintük mi a zene definíciója, inkább menjenek vissza tüzet csiholni a fakunyhójukba, mert este nem sötétben nehéz lesz olvasni a középkori krónikákat.


Szóval nekem vagy 10 éve ez a hobbim, sokáig nem volt internetem, ezért mindent magamtól kellett kitalálni. Nem ugy volt, mint manapság sok kis tininél, hogy letölti, majd pár kattintás és silány másolatokat készít az éppen felkapott slágerekből. Én kényszerűségből is saját utakon kellett, hogy elinduljak. Szóval jócskán van benne munka, amig megtanultam, ami ma tudok.


Ezzel szemben még mindig menőbb az, aki youtuberól megtanul egy bóvli gitáron pár sort. Bugyik hullanak.


A csajom meg csak értetlenkednek, ha megmutatom nekik a hobbimat.


Meg persze jönnek a hülyeséggel, hogy ez semmire se jó, etcetc...Igen kettős a mérce, mert ha egy jóképű srácról van szó, akkor ő akármilyen összedágványolt felvételt kitehet akárhova, lányok máris nedvesednek tőle.


Engem meg csak fikáznak, hogy nem csak felesleges, amit létrehoztam, de ugyanakkor ciki is.


Mindazonáltal vannak kiadva dalaim, de hát ez se hat meg senkit.


Ha feljön hozzám egy csaj, és itt meglátja az asztalon a kütyüjeimet, akkor kb. MINTHA OTT SE LENNE SEMMI!


Ellenben, ha felmegy egy jóképű sráchoz és ott meglát egy akármilyen bóvli gitárt a sarokba, már ugrik rá és röhögcsél, hogy jaj de menő pasit fogott.


Mondjuk én se lennék különb és reflexböl pofánröhögném ha egy csaj ocsmány kövér és rudtáncol pl...mondjuk ilyenböl kevés van, meg a lányoknál nem számit olyan sullyal, hogy "mit csinál", az elsődleges a szépsége ugyis.


Mondjuk probáljáktok bemagyarázni mindeközben, hogy a pasit is abban mérik, hogy mit tesz le az asztalra, ezzel szemben a tapasztalat mégis azt mutatja, hogy kvára mindegy, mert a joképünek született egyénekkel ugyis nehéz felvenni a versenyt. És sokszor szinte teljesen felesleges is!


2014. máj. 25. 20:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak azért zenélsz 10 éve, mert nők érdeklődését akarod vele felkelteni, akkor tényleg hagyd abba... szánalom.
2014. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

????


Most ez a hobbid vagy csak nőszerzési céllal tanultál meg zenélni?

2014. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
inkább fessél
2014. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ne, mert ez a hobbid és gondolom nem azért csinálod hogy csajozz vele, hanem mert szereted
2014. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
zenélek 10 éve, nemi életem van 3 éve.
2014. máj. 25. 21:01
 6/25 A kérdező kommentje:
jó, csak igen igazságtalan, hogy mindenki azt magyarázza be, hogy magamért csináljam a dolgokat és majd bevonzza a nöket.
2014. máj. 25. 21:02
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél egy gitárt és tanulj be pár solo-t, problem solved.

Most pedig megyek vissza tüzet csiholni és krónikákat olvasni mert későre jár. :D

2014. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jól van. Most már jobb? Most már kisírtad magad?
2014. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Elektronikus zene, ne viccelj már. Tudod te mi az igazi zene?


A szimfónikus nagyzenekari művek, na az a zene barátom! ^^

2014. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hmmm :) A jelenkori társadalmunkban semmit sem ér :)

Klarinétozok , gitározok , zongorázok és a barátnőmnek még se volt elég :))

Szóval ne ez legyen a mérce. :))


F/18

2014. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!