Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiakat mennyire/meddig...

A férfiakat mennyire/meddig zavarja ha a nő, aki tetszik neki és meg akarja ismerni nagyon önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél jobb minél inkább leplezni,nem beszélni róla, vagy azért ez nem riaszt el egy pasit? Az önbizalomhiány alatt arra gondolok, hogy nem tartja magát elég szépnek, jónak ahhoz, hogy tényleg ő kelljen és fél,hogy nem tudja boldoggá tenni a férfit.

2014. máj. 26. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne, sajnos én is eléggé önbizalom hiányos vagyok. Amúgy szerintem ezt férfija válogatja, biztosan van olyan is, akit nem zavar. Vagy legalábbis remélem.
2014. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morozov válasza:
72%
Akár jól is elsülhet, ha őszintén beszélsz neki az önbizalomhiányodról..főleg, ha kiderül, hogy neki is van. Ez még jobban összekovácsolhat titeket..nekem volt már ilyen tapasztalatom.
2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem alapvetően, már elsőre is nagyon rossz pont. Mi a fsz baja van a nőknek, hogy mind önbizalomhiányos?! Ennek ellenére pár alkalommal szólok, ha úgy gondolom hogy nincs oka az önbizalomhiányra. Ha nem változik a helyzet, inkább ott hagyom. Az ilyenekből lesznek a mindenféle tévképgetes kavarós féltékeny π-csák.
2014. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%

Engem spec nem zavarna..sőt szerintem valahol aranyosnak tartanám :)

24/F

2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Férfitól függ. A férjemet pl. egyáltalán nem riasztotta el.
2014. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!