Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány önbizalomhiányos akkor az honnan tudja hogy tetszik valakinek, miből tudja észrevenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:00
 1/8 Kamuuu ***** válasza:
Sokat vele akar(nak) lenni illetve sok szépet mondanak stb.. ilyesmik :D
2010. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tovább csökken az önbizalma
2010. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az hogy nincs önbizalmad nem azt jelenti hogy vak vagy. Amúgy legyél bármennyire önbizalomhiányos, érezni fogod., de legalábbis sejteni. Amúgy meg: millió egy, olyan kérdés volt már ahol azt tárgyalják miből jön le,

hogy kinek ki jön be. olvasd el őket, annál jobbat, többet itt se tudunk írni.

2010. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De az önbizalomhiány majdnem egyenlő a vaksággal. Én hasonló vagyok csak fiúban, és ha tegyük fel bejövök eg lánynak, akkor azt hiszem, hogy áá dehogy nem is én jövök be neki, hanem az aki mellettem mögöttem, előttem ül fekszik lóg repül....
2010. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek...En pl. mire eszrevettem h tetszek egy fiunak mar mondegy volt.
2010. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azt kell észrevenni.


Jobb, ha alapból úgy gondolod, hogy nagyon tetszel mindenkinek. Aztán csak azt vedd majd észre, ha esetleg valakinek mégsem. Sokkal egyszerűbb.

2010. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy viselkednél, ha tetszene neked valaki?

Indulj ki ebből...

2010. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
16:39-nek igaza van. csak úgy csináld, hogy ne légy tőle beképzelt.. és ne éld bele nagyon magad, mert tévedhetsz..
2010. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!