Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a végső igazság:...

Mi lehet a végső igazság: mennyire jó a 3 napos szabály?

Figyelt kérdés
Azaz, miután elkérted egy lány számát, várj 3 napot azzal, hogy felhívd.
2014. máj. 28. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Polgári törvénykönyv olvasgatása közben találtál rá?
2014. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hívd fel másnap :)
2014. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tudni fogja h hülye vagy és mások szabályai szerint élsz nem a saját szabályaid szerint.
2014. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mindkét nem véleménye/tapasztalata érdekelne, és ha nem gond, írjátok oda, hogy melyikhez tartoztok. :)
2014. máj. 28. 11:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha anno egy csajt nem hívtam volna fel azonnal másnap akkor nem lett volna hosszú kapcsolatunk... szóval nem hiszem...

De gondold végig, ha kaptál egy telefonszámot, ami nem átverés akkor már azért kicsit nyeregben vagy...:) Tehát most jó benyomást alakított rólad,majd hanyagolod 3 napig és köcsög leszel... :D


tehát üsd a vasat amíg meleg!


22f

2014. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megadta a számát akkor akarja h felhívd. És ad neked egy esélyt ezzel. 24/f
2014. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor tartsd be ha olyan életet akarsz mint akik ezt "felfedezték"


22évesen elveszített szüzesség egy 40-es lotyótól majd megdönteni 200 csajt végül szerelmes lenni a legjobb barátod exébe aki ezért tökön üt. Ja és 5 pofon vár rád bármikor amíg élsz.


[link]

2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen szabályok csak a teljesen életképtelen egyedeknek jók. Azt elhiszem, hogy ők bizony sose tudják, mit csináljanak, de ha engem kedvel valaki, és ilyen hülye manipulatív módszerekkel próbálkozik, akkor le is pattintom, mert nekem egyszerűen nem ilyen ember kell. Ha annak idején az exem nem hívott volna fel már másnap, lehet, hogy nem is lett volna belőle hosszú kapcsolat. Erről ennyit.
2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én rögtön nem venném komolyan, ha 3 napot várna. Ugyanis elegem van az efféle játszmázásokból. Ha már elkérte a számomat, én meg megadtam, akkor hívjon fel. Attól, hogy 3 napot vár vele, nem fogom többre becsülni, sőt.. 23L
2014. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az 5 napos szabály biztosabban beválik. (5 nap után dobd el a számot!)
2014. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!