Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ez igaz vagyis van...

Lányok, ez igaz vagyis van benne igazság?

Figyelt kérdés
Szerintem pár dolgot elárul egy lányról az is hogy milyen a barátja.Úgy értem hogy ha a lánynak mindig csak ilyen gazdag,jó módú,anyagi szinten jól álló pasijai voltak,akkor jelentheti azt is hogy a csaj a pénzre hajt vagy lehet ez csak véletlen is.
2014. ápr. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, hogy pusztán csak véletlen. Neki fontos lehet a pénz, az anyagi háttér.
2014. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet véletlen is, de nagyobb az esély arra, hogy csak a pénzre hajt.
2014. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet véletlen is, de ha egymás után sokszor megtörténik, az már gyanús...
2014. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak magamból indulok ki, akkor ez nem igaz. 4 barátom volt, ebből 3 elég jó anyagi hátérrel rendelkezett, de én ezt már csak az után tudtam meg, hogy komolyabbra fordult közöttünk a dolog. Ettől függetlenül mindig megbeszéltem velük, hogy egy szülinapnál, vagy karácsonykor mennyi a max pénz, amit költünk a másikra, hogy ebből ne legyen baj, mert én nem szeretem ha nekem sokkal drágább ajándékot vesznek, mint amit én adok.


Viszont elég sok lány hajt arra, hogy minél pénzesebb pasit szedjen össze, aki elárasztja ajándékokkal stb.

2014. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy az igényesebb öltözködés miatt. (Tudod nagyon nem mindegy a megjelenés!)
2014. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem a pénz alapján választottam pasit, de a sors úgy hozta, hogy szinte mindegyik jóval az átlag felett volt anyagilag. Mondjuk én is jó helyzetben vagyok, ezekben a körökben mozogtam mindig, szóval nekem ez teljesen normális.
2014. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!