Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sürgősen segítség kéne, hogy...

Sürgősen segítség kéne, hogy hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány az évfolyamon, a másik osztályban. Na szóval reggelente egy buszon megyünk, de sosincs eyedül, mivel a legjobb barátnője mindig vele van. egész nap. ráadásul oda szokott menni az egyik 11.es csávó is, mivel a lány legjobb barátnőjének a pasija. Az osztálytermük közel van a mienkéhez, mindig ott mennek el elötte. csak sajnos sosem egyedül, mindig 3-4 barátnőjével. Még szinte ssem láttam egyedül lenni. Fogalmam sincs h hogyan és mikor menjek oda, mit mondjak neki! Ő egy nagyon csinos, szép csaj, picit tudja is magáról, de állítólag egyáltalán nem beképzelt. Van stílusa, igazi nő már most. Én egy kicsit "party arcabb" vagyok, de csajozás téren tapasztalatlan. Nem vagyok se nagyképű, se páwa, viszont adok a külsőmre. szeretk öltözködni. kicsit idősebbnek nézek ki a koromnál, mivel szinte sose kérik el a Nemzeti dohányboltban a személyimet. van ápolt borostám is (bajusz nélkül).

Én 15 éves vagyok (decemberi), ő egyidős velem, de lehet h már 16


2014. máj. 28. 18:13
 1/3 aladar12 ***** válasza:

nekem egyszer elkérték a személyim dohányboltban, és volt azért már szakállam, bezzeg a születésnapomon szőr nélkül nem (a szakállas később volt)

18f

amúgy iskolában nem annyira nehéz, de ezt vagy 20 helyre leírtam. megtudod, hogy segítőkész-e és van vmi erőssége is. Akkor odamész szia, valaki mondta, hogy te jó vagy matekból/németből stb. tudnál segíteni a háziban? ha segít és jól is, akkor hozd fel, hogy egyszer leülhetne veled elmagyarázni...

kör vége.

2014. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Facebook?
2014. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok a facebook-csajozás híve, én az első benyomásban hiszek
2014. máj. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!