Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hányan találkoztatok már...

Hányan találkoztatok már élőben, úgy hogy itt ismerkedtetek meg? Szerintetek hülyesék lenne? Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincs, de nekem ez az egész neten ismerkedek, arc nélkül (!!) dolog nagyon zavaró. Társkeresőn legalább egy arc, meg egy bemutatkozó szöveg van. Itt ha rámírnak, azzal, hogy van-e kedvem ismerkedni, nem tudok mit visszaírni, mert semmit nem láttam az adott emberből, de ő se belőlem.
2014. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már pár lánnyal találkoztam innen. Volt akivel randiztunk, volt akivel csak szex volr. De összességében jól jöttem ki az itteni ismerkedésekből. 20/F
2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Találkozni még ugyan nem, de egy havert itt ismertem meg, és hónapok óta tartjuk a kapcsolatot fb-n. Ha minden jól megy, ugyanott fogunk egyetemre járni szeptembertől.
2014. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég nagy hülyeshake lenne.
2014. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismertem meg a páromat akivel már majd egy éve együtt vagyok. Azelőtt én sem adtam volna egy lyukas garast sem a netes ismerkedésre, de mindig van egy első alkalom ahogyan mondani szokás
2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 emberrel találkoztam innen :-)
2014. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Itt ismertem meg a barátomat. :) Egy próbát megér szerintem.
2014. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt ismerkedtünk meg a barátommal. Lassan egy éve együtt vagyunk. Pedig nem szoktam neten ismerkedni, egy teljesen más téma miatt elkezdtünk írogatni egymásnak és ez lett belőle.
2014. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dpoker válasza:

Miért lenne az :)

Igaz eddig soha nem ismerkedtem még itt.

25f

2014. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

Haveri sörözés vót.

Kellemetes programnak mondanám:)

2014. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!