Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél volt...

Netes ismerkedésnél volt olyan, hogy beleszerettetek az illetőbe mielőtt találkoztatok volna?

Figyelt kérdés
Személyes találkozó előtt, mikor még nem láttátok egymást. Kort és nemet is irjatok.
2014. máj. 19. 23:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan volt, hogy már első találkozónál :D
2014. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egyszer több hónap beszélgetések után és a talin nem csalódtam.
2014. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Moszuke ***** válasza:

persze ennek az ismerkedési fajtának ez a buktatója.

26p

2014. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A beleszeretéshez kell a testi kontaktus is, de az erős vonzalom az megvolt - hiszen azért találkoztam velük élőben is!:)
2014. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Megesett
2014. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Volt és mai napig imádom a srácot!
2014. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
videón láttam előtte egyszer.
2014. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak úgy teljesen látatlanban nem, képcsere, skypolás után rá lehet fogni, egyértelművé az első találkozás teszi a dolgot.
2014. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nálam max. erős vonzódás, érdeklődés játszik be. Szerelemhez nekem idő kell, meg kell ismernem alaposan a másikat, testi kontaktus is kell hozzá.

Tehát az teljesen elképzelhetetlen, hogy látatlanul beleszeressek valakibe. De olyan volt már, hogy még képet sem láttam róla, mégis rettenetesen megfogott a személyisége. Élőben sem csalódtam, a vonzódás azóta is tart. Csak hát igen bonyolult ügy...

2014. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
83%

Szerintem az ilyen netes ismerkedéseknél,annyira kimarad a kommunikáció és a kapcsolatteremtés alapja,hogy csak foltokat látsz a másik fél személyiségéből és a hézagokat megpróbálod fejben kitölteni,aztán szépen idealizálod és amikor esetleg találkozóra kerül a sor,akkor csalódsz egy nagyot.

Ez az én eddigi tapasztalatom.Ezért nem is szeretek neten ismerkedni.

23/F

2014. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!