Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor tetszem neki?

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

A minap egyik haverom nagyon részeg lett(kicsit én is) és egy csomószor elmondta,hogy kíván meg hogy már régóta tetszem neki. Nekem is tetszik,de nem akartam elrontani a barátságunkat. Szóval az említett estén együtt aludtunk(csak aludtunk) ès közben simogatta a hajam. Aztán azóta mintha semmi sem történt volna,pedig szerintem azért jelent valamit. Fogalmam sincs mit kezdjek a helyzettel. Beszélgetünk de mint két barát. Nem tudom mit tegyek. Ha randira hívom azzal könnyen adom magam?

Előre köszönöm :) 16L



2014. máj. 28. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki mert a részeg ember nem hazudik, de nyugodtan elhívhatod találkára
2014. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. máj. 28. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt már nem tudod elrontani a barátságot, mert ez már bőven több annál. :) Hívd el nyugodtan!

Tuti igazat mondott részegen, akkor eltűntek a gátlásai, be merte vallani, amit igazából érez. Utána meg biztos szégyellte, meg gondolom ő is azon filózott, hogy most Te hogy viszonyulsz hozzá, meg hogy ne rontsa el az eddigi barátságotokat, ezért nem említette meg. (Na meg ha annyira nagyon be volt rúgva, akkor lehet, hogy nem is emlékszik mindenre olyan tisztán.)

2014. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Emlékszik mindenre. Csak nem úgy tűnik,hogy komolyan mondta... Lehet hogy csak azt akarta...
2014. máj. 28. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, az biztos, hogy komolyan mondta, én is azt írtam. Csak most nem meri már felhozni gondolom. Úgyhogy ne rágódj rajta, hívd el valahova vagy beszéld meg vele. :)
2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!:) sokat segít,mert tényleg nem tudtam mit tegyek.
2014. máj. 28. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívd el! Ne húzd az agyát, ne hagyd, hogy idegeskedjen!

Nem adod könnyen magad, inkább tiszteled a srácot, mert ő is sebezhetővé tette magát azzal, hogy elmondta. Te pedig ezzel nem élsz vissza és tiszteled.

2014. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!