Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tetszem neki vagy félénk?

Nem tetszem neki vagy félénk?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal és tényleg, igazán nem az én típusom. Magának való, félénk, kis nyikhaj aki fél bármit is tenni vagy lépni. Eddig úgy voltam vele,hogy menjen a fenébe az ilyen ,ha ennyire töketlen akkor vessen magára! Én egy elég szókimondó, magabiztos, harsány lány vagyok aki folyton pörög. Aztán találkoztam ezzel a sráccal akire tökéletesen illik az imént leírt jellemzésem. Tényleg nem értem,hogy miért de belebolondultam. A legeslegidegesítőbb,hogy fogalmam sincs, hogy miért vagy hogy hogyan történt. A lényeg,hogy sok mindenben egyezik a véleményünk pl ugyanolyan zenéket hallgatunk stb. (ami számomra nagyon fontos-mint kiderült-) Valami megragadott benne és valahányszor látom teljesen meghülyülök. :D Beszélgettünk és lényegében bevallottam neki,hogy mennyire tetszik. Erre ő visszahúzódott a csigaházába. Fogalmam sincs,hogy hogyan viszonyuljak egy ilyen sráchoz! Ő pultosként dolgozik és volt úgy,hogy amikor fizettem végigsimított a kezemen de rögtön lesütötte a szemét. Amikor épp ott vagyok a pultnál mosolyog rám...de van hogy csak néz maga elé,mint egy kuka. Van,hogy megszólít, viccelődik-ilyenkor elpirul- aztán nem lép semmit! Jobb lenne ha kerek-perec megmondaná,hogy tetszem e neki vagy nem. Van e esélyem vagy nem. Ez a bizonytalanság borzasztó. Eleve régi típusú lány vagyok, szeretem ha meghódítanak és azt hiszem ezen is látszik,hogy mennyire kétségbeestem vele kapcsolatban,mert már mindent kártyámat eljátszottam. Mit tehetnék még?

2014. máj. 23. 19:29
 1/5 anonim válasza:
14f:Szerintem csak félénk.
2014. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy mivel ő pultos ezért csak a bevételt akarja növelni. :D
2014. máj. 23. 19:34
 3/5 anonim válasza:
hát nem tudom szerintem nem kéne feladnod. Ha félénk is, legyél vele türelmes ha ennyire tetszik vagy kell neked. Egy idő után megnyílik ha ő is így érez, vagy kerek perec kérdezz rá, hogy szerinte lehet e vmi több köztetek.
2014. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod így, vagy inkább hagyd. Ha türelmes vagy vele, és átsegíted a kezdeti bukkanókon azzal, hogy kezdeményezel, akkor sem fog gyökeresen megváltozni azonnal. Lehet később sem, de akár alakulhat is melletted, de lehet sosem fog megfelelni az általad elképzelt képnek. Gondold át, hogy mi fogott meg benne, és ez kellően motivál-e ahhoz, hogy kapcsolatba kezdj vele. Mert egyébként eléggé valószínű, hogy kedvel téged, csak nem tud lépni.
2014. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De miből következtettek arra,hogy érdeklődik?
2014. máj. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!