Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak egy lánynak elsőre...

Mit írjak egy lánynak elsőre facebookon?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk ismerősök de eddig nem írtam rá mert nem tudom hogy mit írjak neki. Gondolkoztam rajta hogy a Szia után azt kellene írni hogy"nem baj hogy bejelöltelek?" De nem lenne furcsa hogy ezt írom 1 hónap után?

Segítenétek hogy mit írjak neki?



2014. máj. 29. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen, sztem vészes ez a "van kedved beszélgetni". kezdj el lájkolgatni, illetve kommentelni. és ha már volt egymásrakommentelésetek, akkor jöhet hogy ráírsz valamit.


Vagy csinálj egy ilyen béna kamu kérdőívet, mondd hogy suliba kell kiselőadásodhoz, és töltse ki. Tudod, ilyenekkel van tele a net. drive.google.com-on te is tudsz ingyenes kérdőívet csinálni. még fel is használhatod a javadra. azt mondod névtelen, de csak neki küldöd el, és így látni fogod hogy miket jelöl be.

Ezt elküldöd neki, jófej lesz hogy kitölti, utána megköszönöd neki, és aztán már is mehet a csevegés.

2014. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

#11,ez jó :D

az lenne a komoly,ha ilyeneket írnál a kérdőívbe,hogy"milyen rendszeresen maszturbálsz",meg "s*ggből szájba szereted-e",stb:DDD

2014. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

22:04

Te hülye állat :DDDD

2016. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
kanten vagyok montarzsibol uristen sirok xDD aki ezt irta az feldobta a napomat meg is nezem azt a filmet xDDDD
2018. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!