Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért éreztem olyan furán...

Miért éreztem olyan furán magam és miért van az, hogy azóta csak a szex érdekel és a romantika meg a nyáladzás menekülésrohamot vált ki belőlem?

Figyelt kérdés
Pedig érzekénye, érzelmes fiú vagyok, de úgy látszik más a helyzet és a képzelet... Voltam egy lánnyal, valahogy úgy alakult, hogy megcsókoltam, aztán ölelkeztünk is, de ahogy puszilgattuk egymást meg ilyen nyálas helyzetbe kerültünk hirtelen menekülhetnénekm támadt, furán érzem magam azóta is, csak a szex érdekel a lánnyal és nem értem miért van ez. De el sem tudom képzelni, hogy járjak és ilyen nyálas romantikus kapcsoaltban legyek valakivel. Hányok az egésztől, de szexelni az jó lenne. Jó lenne olyan lányt találni, aki hasonlóképp van ezzel, mert nekem ez a romantikus járás dolog nem jön be, inkább elmegyek világgá.

2014. máj. 29. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is így van egy pasi. :) illik a leírás, félek, hogy te vagy. énis csak szexelnék...
2014. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jártál már valakivel?
2014. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!