Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megkaphatom valaha? Mit...

Megkaphatom valaha? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki 9.ben az osztálytársam lett a gimiben.Most 11.-esek vagyunk.Nagyon tetszik nekem,de mi eddig szinte egyáltalán nem vettünk tudomást egymásról,és most 11.-re tetszett meg igazán.Nagyon szeretném hogy legyen valami kettőnk között,de fogalmam sincs hogy ő vajon hogy gondolja,mostanában próbálok közeledni felé,beszélgetünk,stb.De csak a szünetekben néha.Ebből ki tudok hozni valamit,vagy ha eddig nem érdekeltem akkor ezután sem fogom? Válaszotokat előre is köszönöm!:)
2014. máj. 29. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Spontán leülsz mellé a szünetben na tanultál a ne tudom milyen órára? Elkezdtek beszélgetni aztán kiderül, h vevő rád vagy sem... Igazából akármi lehet, de én nem kezdenék ki az osztálytársammal ha még van hátra egy évetek. De ez az én véleményem, lehet jó dolgok sülnének ki belőle. Én szurkolok.
2014. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nem tudom hogy csinos vagy-e vagy sem. De hogy állandóan mosolyogsz, fizikai kapcsolat (értem itt ha szólsz hozzá akkor megfogod a karját). Én se vettem tudomást első évben az egyik csajról, néha szóltunk egymáshoz, havonta egyszer és kész. Következő évben már többszőr szóltunk egymáshoz, rá 1 hónappal azt vettem észre hogy kb minden szünetet együtt tőltünk, utánna pedig hogy minden órán mellette ülök és minden percben nevetünk. Szóval egy pasi érdeklődését fel lehet kelteni, ha megfelelő módszereket alkalmazol.
2014. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) egyébként még 2 évünk van hátra :)Hát ha odamegyek hozzá beszélgetni akkor nagyon aranyos meg minden,de az nem feltétlenül jelent bármit is.
2014. máj. 30. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor 2 év. Róma sem egy nap alatt épült. Beszélgessetek, előbb ismerd meg te is milyen ő valójában. Napról napra többet fogsz tudni, és nagyon hamar ki fog derülni, h lesz-e több. De ne add fel és ne legyél türelmetlen.
2014. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen csak nem tudom hogy az a jobb ha nem tud róla,vagy valahogy közölnöm kéne vele hogy "vegyél már észre!?"
2014. máj. 30. 00:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráér még a közlés. Elsőnek az tud meg hogy érdeklődik-e irántad :)
2014. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!