Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Lányok! Nektek bejön az ilyen fiú? Akár úgy is kérdezhetném, hogy ismerkednétek velem? (A "bővebben lent" eléggé hosszú, előre szólok. )

Figyelt kérdés

Gondolkodó, elmélkedő, önzetlen, segítőkész, kultúrált, okos (nem a lexikális tudásra gondoltam), bátor (ha az élet úgy hozza), higgadt, intelligens és tiaszta erkölcsű vagyok. Emelett tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy egy szóval, sz*r ez a világ, éppen ezért vannak világmegváltó nézeteim/terveim. Tudok gyorsan cselekedni elhamarkodottság nélkül. Becsülöm és tisztelem mások munkáját, figyelmes vagyok. De tudok figyelmetlen is lenni, ez általában az egyéntől függ, hogy meg-e érdemli vagy nem. Gyenge a szókincsem, ezért az esetek többségében nem tudom kifejezni magam, ami nagyon idegesítő. Tudom, hogy van bennem mondani való, de se papírra, se szóban nem tudom elmondani. Utálom a végeláthatatlan káoszt a világban, felhábórítónak és igazságtalannak tartom, hogy a korrupció uralja ezt a csodás bolygót. Utálom a háborút, a konfliktusokat. Szeretem a békét, a szabadságot és a biztonságot. Egy ideális, zöld jövőt szeretnék, bár tudom, hogy lehetetlen.

Példák: átsegítem a vakot az úton, segítek az öreg néninek vinni a holmiját, ha van, adok a hajléktalanoknak egy kis aprót, de olyan is volt már, hogy épp vettem egy üveg ásványvizet és 2 darab szenyót magamnak, amikor megláttam egy hajléktalant és neki adtam. Átadom a helyem a tömegközlekedési eszközökön, akkor is, ha fáradt vagyok. Szeretek másokon segíteni, ha jól tudom, ez az önzetlenség, amit egyesek nem ismernek. "Utálom, azt aki telt kupa mellett bórt iszogatván háborút emleget és lélekölő viadalt[…]". Barátságos vagyok, "jó fej". De a hétköznapokban csak a visszahúzódottságom és szelídségem látszik. Néha-néha vannak percek, amikor elő kell vennem valamelyik másik énem. Vannak napok, amikor az egyik énemet élem, van, hogy a másikat. De az önzetlenségem mindíg elkisér. De, egyébként bolond is tudok lenni, bátor is (volt már rá példa, hogy kellet használnom ezt az énemet). Elszánt vagyok, bár az életüket élő emberek azt mondják, hogy lusta vagyok, sz*rok bele mindenbe. Azt hiszik, hogy abból áll az életem, hogy felkelek, elmegyek az iskolába (iskolába járok, gondolom sokat elmond), hazamegyek, eszek és számítógépezek. De ennek pont az ellenkezője igaz. Kb. az anyámon kívül senki nem ismer igazán. Az osztályommal nem vagyok jóban, nem azért, mert én nem akarok, hanem mert ők nem alarják. Lényeg, rengeteg pozitívum megtalálható bennem. Ja, azt lefelejtettem, hogy a cigarettának még a füstjét is utálom. Nem kávézom, nem drogozom stb. 18 éves létemre esténként tejet iszom, reggelre kakaót. És? Az miért baj. Miért baj a társadalomnak, ennek a 15-20-on akármennyi éves generációnak (köztük az osztálytársaimnak), hogy utálom a sört, bármilyen alkohol tartalmú italt, a cigit, nem járok buliba, nincs tetkóm, nincsen iphon-om. Ez miért baj? Vagy ha nem baj, miért állnak hozzám az mberek ez miatt máshogy? "Éljem az életem". Mindíg csak ezt hallom. Én is tele vagyok energiával, de én a tanóra és az óraközi szünetek szétbombálása helyett hétvégente bőven kiélem magam (egyedül). Buli és alkohol nélkül. Volt már, hogy kimentem a Dunához, barkácsoltam egy tutajt oszt' "uccu" neki. Nekem ez bőven kaland és izgalom főleg, hogy nem-nagyon tudok úszni. Én máshogy élem ki magam. Netán ez is baj lenne? A közeli sziklás falakat szoktam megmászni (nem nagy), vagy csak elmegyek vaktába biciklizni. Na én így élem ki magam. Nem kell hozzá alkohol, cigi és a "pénteki buli".


Összegezve: igenis aktív életet élek, bár ez nem látszik. Önzetlen vagyok, gondolkodó-elmélkedő, higgadt, okos, tudatos, erkölcsileg tiszta.

Amúgy, meg 176 centi vagyok, sz.barna, rövid hajam van amit ritkán zselézem. Kék a szemem és 56 kg vagyok.

Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam le. Ezt, írhatnám akár holnap reggelig is.

Vidéken élek, de abba a szenyezett városba, Budapestre járok iskolába (nem mintha az egész világ nem volna szennyezett).

Persze nekem is vannak negatívumaim, például nem vagyok kigyúrva és így nagyjából ennyi. Persze a legtöbb lány szóba sem áll velem, mert nem vastag a felkarom, mint jó néhánynak.

Na, lányok, ismerkednétek egy ilyen 18 éves fiúval?


2014. máj. 11. 22:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Dicsértessék, itt van Jézus Krisztus 2.0!
2014. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
ÁÁmen
2014. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Volt már, hogy kimentem a Dunához, barkácsoltam egy tutajt oszt' "uccu" neki. Nekem ez bőven kaland és izgalom főleg, hogy nem-nagyon tudok úszni.


higgadt, intelligens és tiaszta erkölcsű vagyok



AMIT LEÍRSZ az alapján hibbant és felelőtlen vagy!

2014. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
A Szentlélek köztünk jár.
2014. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
A messiás
2014. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de egyetértek az előttem szólókkal....nem volt kedvem elolvasni :)
2014. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Az kimaradt, hogy meggyógyítottad a vakot és a bénát.
2014. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
A vizet nem változtatod borrá csak mert akkor mennék egy vacsorára.
2014. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de a negatívumok közül kihagytad, hogy egoista vagy.

Gondolj már bele, ha nem szeret az osztályod, akkor biztos, hogy abba a másik huszonakárhány emberben van a hiba és nem benned?


Az az egy rossz tulajdonságod, hogy nem vagy kigyúrva? Hagyjuk már. Én saját magamról vagy kapásból 10-et eltudnék mondani szerintem. És amit te leírtál az igazából nem is igazi negatívum, tehát te tökéletes vagy?? :D


Na látod itt a baj. Azért nincsenek barátaid, meg barátnőid mert ilyen vagy. Nem a többi emberben van a hiba, hanem benned. Kicsit el kéne gondolkozni.


Nem hinném, hogy az emberek azért állnak hozzád másképp, mert nem jársz el bulizni.. Már bocsi, de szerintem te túlságosan különbnek képzeled magad nálunk..


18/L

2014. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
nekem volt egy skizofrén elmebajos lakótársam kb ő jutott eszembe a jellemzésed alapján
2014. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!