Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép lányokkal miért nem...

Szép lányokkal miért nem ismerkedtek fiúk?

Figyelt kérdés

Szóval leszögezném, hogy nem rólam van szó :D

De látom magam körül, hogy a szép és okos lányok majdnem mind egyedül vannak. Az egyik barátnőm szép lány is és kedves, nem bunkózik a fiúkkal, mégse kezdeményeznek nála régóta.

Szerencsére nekem van már párom, bár annyira szépnek nem tartom magam. Csak nem értem ezt a jelenséget.



2014. máj. 30. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagyok szuperpasi.


18/F

2014. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányokat nem meri senki se lehívni, mert fél mindenki a visszautasítástól
2014. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérném az elérhetőségeiket én nem félek. :)
2014. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha van itt szép lány, az nyugodtan írjon rám.


22/F

2014. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy egy szép lánynak nagyon magas elvárásai vannak küllemre főleg, más dolog, hogy ezt a kisugárzásában észre is lehet venni. Harmadik dolog, hogy pont a szépsége miatt félnek tőle, mégha amúgy nincsenek is eget rengető elvárásai.
2014. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mutass be a barátnődnek, és ha tényleg szép, akkor kezdeményezni fogok nála.
2014. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább azt gondolja a többség, hogy van valakije. Nekem is van ilyen barátnőm...

L

2014. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mostanában már se széppel se másmilyennel nem ismerkedek,mert feleslegesnek érzem lefutni a köröket,mikor úgyis ugyanaz az eredménye,elutasítás.

8 évig próbáltam és kitartottam,mára már beleuntam...

22/F

2014. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez a "nem vagyok e,eg jo hozza" gondolkodas nekem annyira idegen.... en ezt az idiota Puzsertol hallottam eloszor, es mar akkor is hulyesegnek tartottam.. nalam a lanyok vagy tetszenek, vagy nem... ha tetszik es ugy gondolom jo lehet vele kapcsolatban lenni, akkor kezdemenyezek... ha nem, akkor nem


akik pontozzak a csajokat, azok meg nem ertek meg arra, hogy beszeljenek is veluk..


a baratnod meg peches.. lehet a szemelyisege kulonleges.. ennpl ismerek olxan lanyt, aki szeo megmokos, tetszik, de kapcsolatot nemt udok vele elkepzelni, mert annyira egyeni.. nem az en vilagom.. de van pasija, szoval van akinek meg a vklaga:D igy lehet ez a baratnoddel is:)

2014. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8. FEleslegesnek érzed? :O Csaj nélkül akarsz meghalni? :) Az egész egy nagy játék, annyi csajod lehet, amennyit akarsz. Sztem nincs önbizalmad! Kérdező: Talán a munka miatt, talán a társadalom miatt.. magasak az elvárásaik, mert tisztába vannak az adottságaikkal. Egyébként nem egy szép lányt szólítottam már meg. f
2014. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!