Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 37 évesen, múltbeli párkapcsol...

37 évesen, múltbeli párkapcsolat nélkül, barátok nélkül, egyszerű anyagi háttérrel mi az esélye egy férfinak egy működőképes (vagy egyáltalán bármilyen) párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy ebben a korban, a korábbi kapcsolatok hiányából eredő tapasztalatlanság miatt, már érdemesebb inkább készülődni az öregkori egyedüllétre?
2014. máj. 31. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%
Az ismerkedésre készülj, ne az egyedüllétre! Kicsivel több önbizalom nem ártana neked!
2014. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
90%

Soha ne add fel!

Amúgy, lehet csak véletlen, de tesóm is 37 és ugyanabban a szituban van...

2014. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Ismerkedj neten félénkebb egyedülálló nőkkel. Olyanokkal, akiknek alapból kevés a tapasztalatuk, hasonlítanak hozzád.

Semmiképp ne add fel, nem jó egyedül! És mondom, én a netes párkeresést ajánlom inkább, ha már kevés a tapasztalat, élőben lehet nem menne annyira az ismerkedés.

2014. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ne add fel! :)
2014. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell a tapasztalatok hiányára kenni azt, hogy valaki egyedül marad. Valahol mindenkinek el kell kezdenie. Lehet működőképes, ez csak attól függ, összeilletek-e a másikkal. Nem tapasztalatok kellenek, csak együtt kell működnöd vele, odafigyelőnek kell lenned, meglepni néha apróságokkal, vinni neki virágot, stb.


Ha egy nő nem akar veled szóba állni azért, mert nem volt még kapcsolatod, na azt már el tudom képzelni. A nők már csak ilyenek, logikáznak és még rosszul is teszik. Tagadd le, hogy nem volt még kapcsolatod. Mondd azt, hogy együtt éltél már egy nővel 5-6 évig. A legjobb, ha azt mondod neki, hogy házasság volt. Ezen kívül ne nagyon hazudj, nem is akarlak hazugságra biztatni. De ezt muszáj, mert 10 db 30 feletti nőből 9 azt mondja, hogy defektesek és selejtesek azok a férfiak akik 30 felett egyedül vannak, vagy legalább nem voltak házasok. Tudom, eleve nem komplettek ezek a nők, de a többségük ilyen sajnos.

2014. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem házasságot semmiképp ne hazudj, azt viszont nem kell reklámozni, h eddig semmi nem volt.

Az elején tényleg jobb, ha a nő azt hiszi, h van némi tapasztalatod és tényleg azért főleg, mert ennyi évesen semmi kapcsolat fura és rémisztő némelyek szemében. Utána ha megismert, meg már mindegy neki, h az elején ködösítettél.

2014. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Az az igazi kérdés, hogy miért nem volt eddig párkapcsolatod. Amíg ezt nem írod le, nem is tudok érdemben hozzászólni.
2014. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Szia! Nem szabad feladni! Ha eleve úgy állsz hozzá, hogy úgy sem fog sikerülni, akkor nem is fog! Én 27 éves (lány) vagyok és még nem volt kapcsolatom. Én is érzem úgy néha, hogy ez zavaró lehet az ismerkedésnél, de szerintem kellő nyitottsággal (mindkét fél részéről) át lehet lendülni a kezdeti nehèzségeken :)...

Szerintem is érdemes lenne kipróbálnod a netes ismerkedést, mert úgy talán könnyebben lehet ezekről a dolgkról beszélni.

Próbáld ki. Ha igazán tetszel valakinek, nem fogja zavarni a tapasztalatlanságod.... :)

2014. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

kedves 7 valószínűleg azért mert elutasították eddig ...

nekem sem volt még abszolút semmi eddig de kezdek megijedni...


26f

2014. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Annak is millió oka lehet, hogy miért utasították el, nem mindegy, hogy mi áll a dolog hátterében!
2014. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!