Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csúnya, 'dagi' lánynak...

Egy csúnya, 'dagi' lánynak mennyi esélye van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Dagit idézőjelbe teszem, mert 'csak' arra vonatkozik hogy emésztési betegségem van és puffadok.. de szerintem az eléggé daginak számít. :( Csúnyát arra értem, hogy az arcom nem szép, meg pl. a mellem is nagyon kicsi. Szóval elég hü lyén nézek ki. Nem ismerkedni akarok konkrétan, csak arra vagyok kíváncsi hogy van-e valami esélyem párkapcsolatra, vagy hagyjam a fenébe és törődjek bele hogy egyedül halok meg.. 18/L

2013. szept. 15. 11:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és a 'dagi' kulcsszót valamiért kijavította kövérre :o
2013. szept. 15. 11:18
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Van.De mivel nem akarsz itt ismerkedni,tovább álok :(

Es nem vagy csúnya!!!.

2013. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nézz szét kicsit a világban, és látni fogod nálad sokkal csúnyább emberek is, boldog párkapcsolatban tudnak élni.
2013. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi :) jah és azt még hozzátenném, hátha számít valamit.. ha nem eszek, akkor teljesen lapos a hasam mert hájas egyáltalán nem vagyok.. csak ez a betegség :( és enni ugyebár kell :(
2013. szept. 15. 11:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Van bőven szerintem próbálj meg változtatni azon amin lehet az archoz például egy előnyös frizura sokat tud segíteni. Járj el bulizni is próbálj meg ismerkedni szerintem nem bánod meg :D
2013. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van.

Nem mindenki szereti a nagy melleket, biztos van olyan, akinek a szerinted "csúnya" arcod is bejön, de még ha tényleg egy bányarém vagy, akkor is vannak olyanok, akiket nem foglalkoztat a külső.


/ismerek egy lányt, aki hasonló cipőben jár, és a hozzáállása is hasonló. Mi a neved? Írd már le légyszi, egy keresztnévből úgysem találnak meg/

2013. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Több mint egy csúnya dagi srácnak.

Sportolj mozogj.

2013. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egy csúnya dagi lánynak VAN.

Neked NINCS.

Miért? Mert csúnya dagi lánynak tartod magad.

Addig, amíg nem fogadod el magad, más se fog elfogadni.

Ha te se szereted magad, más mit szeressen benned?

Senkinek nem kell egy állandóan picsogó, nyavalygó egyén.

2013. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha belsőre normális vagy, és nemcsak a legjóképűbb srácokat veszed férfiszámba, akkor ugyanannyi esélyed van, mint egy szép csajnak.
2013. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Dagit idézőjelbe teszem, mert 'csak' arra vonatkozik hogy emésztési betegségem van és puffadok.."


Puffadástól nem leszel dagi, a dagi zsíros, a puffadton meg látszik, hogy fel van fúvódva...

2013. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!