Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy romlik el minden már az...

Hogy romlik el minden már az ismerkedésnél? Mit tegyek, hogy ez javuljon?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Egy biztos, abszolút nem vagyok átlagos, így könnyen észrevesznek és általában tudják, mire vállalkoznak. Magas vagyok, 175 cm. Csinos, hosszú lábaim vannak, haverjaim elmondása szerint iszonyatjó a fenekem is. Vékony vagyok, a melleim nem túl nagyok, átlagosak. Vállig érő, sötétbarna hajam és barna szemem van. Elvileg szép az arcom. Viszont a stílusom már nem tetszik annyira a köznépnek. Punk vagyok. Csak fekete ruhákban járok, bakancsot hordok, néha a hajam is alkalmazkodik az összképhez. Szóval igen, tényleg észrevesznek és azért szerintem eléggé leszűrhető, a külsőmből is, hogy nem vagyok egyszerű eset.

Viszonylag sokan kezdenek el velem ismerkedni, de mikor már jobban megismernek, megtudják, mik a kedvenc bandáim, milyen betegesebb dolgaim vannak, inkább hagynak a fenébe. Főleg mikor a környezetükben odamegyek a skin, punk és rocker haverjaimhoz, hogy megöleljem, üdvözöljem őket. Mindez ennyire elviselhetetlen lenne?


2014. máj. 31. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kéne megkérdezni..., vagy haveroktól. Milyen betegesebb dolgaid vannak?
2014. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ide nem fogom leírni, esetleg ha privátot írsz, megtudhatod..

Haverjaim ugyanolyanok, mint én, tehát nem tudnak erre mit mondani. Nekik természetes, amiket én teszek/mondok/akarok..

2014. máj. 31. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg a saját körödben ismerkedni. Nem meglepő, hogy félbehagyják az ismerkedést. Én bele sem kezdenék. Ilyen stílusú barátnőm volt, mint Te. Mikor elkezdtünk járni, még öltözködésben teljesen átlagos volt. Majd vett egy fekete acélbetétes bakancsot, és én ott kész volt...

Nem, a legtöbb embernek ez nem jön be.

2014. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor mégis miért kezdenek bele az ismerkedésbe?
2014. máj. 31. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
az első mondatoban írtad le. nem vagy átlagos, és külsőre sem. bizonyára nagyon szép lehetsz, és emiatt egyből mindnekinek megmozgatod a fantáziáját, és akkor még a beteges dolgaidról sem tudnak.
2014. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az öltözködésem szerintem elég egyértelműen rámutat a személyiségemre.
2014. máj. 31. 22:54
 7/11 anonim ***** válasza:
szóval most akkor neked bejönnek az átlagos fiúk? úgy értve átlagosak, akik nem olyan stílusban öltözködnek, meg gondolkoznak, mint Te? -mert ha igen, akkor érdemes lenne stílustváltani. persze, ha Te így érzed magad jól, amivel igazából semmi bajom, akkor meg fogadd el, és várj.
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A stílus nem feltétlenül döntő tényező.. Mert ha egy srácnak eszméletlen jó személyisége van, sok dologban egyetértünk, ès kb. ugyanennyi dologban nem, de ezekben a témákban jó vitapartner, tud érvelni a véleménye mellett, emellett humoros, rendes.. Nem fogom csak azért elutasítani, mert nem egy stílusirányzatot képviselünk. Jó, mondjuk ha valaki rendőr, vagy politikus, vagy náci, azzal nem fogok elkezdeni beszélgetni, mert 100%-osan eltérnek a nézeteink.. (Mondjuk ezek elég erős példák voltak.)
2014. máj. 31. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:

vitapartnernek jó lennél, ehhez kétség sem fér.

van egy film, az a címe, hogy A tetovált lány. az amcsis verzióban a vége pont idevág.

am akkor ezek szerint olyat nem találtál, akivel egy stílust követél, és közben még jól el is vagytok?

2014. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a társaság zömét fiúk alkotják, de szinte mindnek van nője. Illetve.. Egynek nincs, neki tetszek is. Viszont az ő beteg viselkedését már én sem tudnám elviselni egy életen át magam mellett, főleg, hogy pszichológus diagnosztizálta nála, hogy inteligens pszichopata, bipoláris zavara van, meg nem gyengén mazochista. Ez az, ami már számomra is sok.
2014. máj. 31. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!