Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nálatok mennyire számít...

Nálatok mennyire számít ismerkedésnél/párkapcsolatban a másik nem foglalkozása/pozíciója?

Figyelt kérdés
nekem van 1 ekonómiás érettségim + most gyúrok a diplomáért mennyi nőt tudnák ezzel megszerezni? :)

2014. máj. 26. 02:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Párkeresésnél az én mottóm:

Az intelligencia elvárás, az egyetem nem!

2014. máj. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 aladar12 ***** válasza:
semennyit, túl buta vagy, mert azt hiszed számít a foglalkozás
2014. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
"tudnák"? Inkább előbb alapműveltségre gyúrj.
2014. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozom, hogy eddig sikerült eljutnod, ha még mindig képes vagy leírni azt hogy "tudnák" a tudnék helyett.


Válaszolva a kérdésre nem érdekel túlzottan a végzettség, de valahogy mégis mindig olyan barátnőim voltak akik jó gimibe jártak és voltak céljaik. 19F

2014. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
lehet elírta é, á betűk egymás mellet vannak:)
2014. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem számít a pozíciója, de az iskolázottság többnyire meg szokott mutatkozni. Nem mindegy, hogy egy szotyiköpködő iparis a csaj vagy jó gimiben, fősulin, egyetemen tanult/tanuló művelt ember....
2014. máj. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Én leszarom, szopjon jól, oszt kész.
2014. máj. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, milyen sulit végzett, mit dolgozik. Az fontos, hogy okos legyen, művelt és intelligens, lehessen vele bármiről értelmesen beszélgetni, akár vitatkozni is jó érvekkel, stb, legyen fogalma a minket körülvevő világról, és ne legyen ostoba.

21L

2014. máj. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy milyen érettségid van? :D
2014. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megnézem az anyagi helyzetét meg a végzettségét, és szerném ha az az enyémmel azonos vagy legalábbis közel azonos lenne. Volt már problémám ebből, mikor a 2 család anyagi helyzete nagyon nem egyezett a pasi meg fusztrált volt, másik exemnél mikor végeztem az egyetemen meg teljesen kisebbségi komlexusos lett. Sok surlódástól megkímél ha a másiknak is az az alap anyagilag ami nekem, mert nem akarok senkit lehúzni vagy fusztrálni, megteremtem én magamnak amire szükségem van de bizonyos programokról szórakozásról nem mondok le.
2014. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!