Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg hamar közölni kell a...

Tényleg hamar közölni kell a lányokkal, hogy én bizony leakarok velük feküdni?

Figyelt kérdés

Sokszor látom azt, hogy általában azoknak van sikerük a nőknél, akik gátlástalanul közelednek.

Nekem viszont egyszerűen nincs pofám túl korán a tudtukra adni,hogy mit is akarok. Szeretek előbb csak lazán ismerkedni.

Ennek viszont az a következménye, hogy sokszor bele esek abba a csapdába, hogy csak barátkánt tekintenek rám. Mit lehetne ilyenkor tenni?


2014. jún. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nem közölni kell, csak a tudtára adni, amikor közeledsz


hogy ne azt érezze, hogy először nő számba se veszed, aztán hirtelen meg már meg akarod baaszni

2014. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jókor vagy jó helyen. Inkább ne ezzel kezdj, mert akkor még ennyire sem lesz közöd a nőkhöz, mint most.
2014. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
9%

dehogy kell megmondani


5-ből 5-nek megmondtam hogy csak dugni akarok egy se jött össze


5-ből 4 összejött amikor igértem fűt fát meg komoly kapcsolatot aztán jól megfarkaltam őket utána meg mind rinyált hogy megmondhattam volna hogy csak ennyit akarok

persze mit hazudgálnak akkor egyiket se dönthetem meg :D

2014. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ahogy rá nézel az elárul mindent! Légy pitbull!!! Egy János pitbull!!! :) De perszue gyengéd is! ;)
2014. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
János helyett KANOS :D
2014. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ez attól függ mit keresel:

ha szexpartnert, akor közölheted, de ha komoly kapcsolatra vágysz akkor jobb ha nem sieted ezt el. Amúgy is, ha odajön hozzánk egy pasi az az első gondolatunk hogy csak meg akar feketni, szóval...

2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akarsz, akkor szerintem magadnak spórolsz időt vele, ha nem köntörfalazol. De azért ezt ne úgy képzeld el, hogy odamész az első szebb lányhoz, és beközlöd, hogy te meg én most megyünk szobára, hanem körbenézel, keresel egy-két olyan lányt, aki határozott jeleket küld arról, hogy ő ma bizony hajlik egy jó éjszakára, és megkörnyékezed. Lehetsz szemtelen, és tehetsz utalgatásokat a dologra, ha vevő rá, akkor majd folytatja, ha nem akkor meg hagyd ott és próbálkozz másnál. Próbálj a lehetőségekhez képest udvarias maradni, sok srác úgy adja elő ezt a csak szex lehetőséget, mint valami isteni megtiszteltetést, amiért méltóztat megdugni, és az nem lesz szimpatikus, akármennyire is hiszik, hogy a bunkók a vonzóak.
2014. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!