Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz ha 14 évesen...

Szerintetek gáz ha 14 évesen még nem csókolóztam? Nektek milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés
fiú vagyok
2014. jún. 1. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam 14 akkor az volt a nagy szám, hogy annyi idősen én már csókolóztam...egyszer
2014. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

ez engem is érdekelne még én sem csókolóztam de már szeretnék...

14/L

2014. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én 16 éves vagyok és még nem

bár sokan azt mondják rengeteg lányt megkaphatnék a külsőm és belsőm miatt

2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nyugodj meg én lassan 17 vagyok és pár hónapja kaptam az elsőt. De megérte várni rá mert legalább tényleg attól kaptam akit szeretek, és így szerintem sokkal bensőségesebb mintha ; ah csaklegyek túl rajta módon csináltam volna valakivel......
2014. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és tavaly csókolóztam először. Nagyon jó volt és szívesen gondolok rá vissza:) És azt, hogy valaki még nem csókolózott se 14 se 54 éves korában, nem hinném hogy "gáznak" lehetne mondani. 15/L
2014. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek:)

én se csak úgy valakivel szeretném hanem majd az első nagy szerelmemmel :D

2014. jún. 1. 17:02
 7/11 anonim válasza:
nekem egy fél éve volt az első, akkor még 14 voltam. nem azzal a személlyel akivel akartam volna, nem a nagy ő-vel. rossz visszaemlékezni is... szóval gondold meg jól hogy kivel szeretnéd az elsőt:) ráér az! :))
2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegnap történt nagyon isteni volt.

Egyáltalán nem gáz neked is meg lesz nyugi!! ;)

13L

2014. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18 múltam és még nem volt meg az 1. :D

Szerintem az a legfontosabb, hogy ne a "gázsági" szintedet mérlegeld meg a többiekhez hasonlítsd magad,hanem akkor és azzal történjen meg,akit tényleg érdemesnek találsz arra! :)

2014. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

dehogy gáz.. én 17 leszek hamarosan, és csak alig 2 hete volt az első:)

bár nem így terveztem, nem is azzal a személlyel, nem gondolok rá rossz érzéssel.. csak megvan a maga története... hidd el, várj, amíg tényleg el nem jön az a személy, akit szeretsz.. legalább neked legyen jó élmény az első:)

2014. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!