Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régen hogy ismerkedtek? Ma...

Régen hogy ismerkedtek? Ma miért igy megy?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy ismerkedtek régen, hogy mentek ezek a dolgok, de tény, hogy régebben 25 éves korra mindenki házas volt, és nem számitott, hogy van saját lakásod, autód, vagy ronda vagy - valahogy időben elérkezett mindenki a végcélhoz.


Ma? Szerintem minden pasi felteszi magának a kérdést, hogy ismerkedjünk, és valahogy érdekes, de feltorlódtak a 30 éves pasik, akiknek még nem volt komolyabb. Neten ismerkedni? Alig egy ezrelék reagál. Én hogy látom? Főiskolán 90% pasi volt, volt néhány lány, de azok alig jártak be. Felszállok hévre, buszra, mind 40 éves öregek, ha felszáll egy fiatal lány, véletlenül se ülne le mellém. Tartózkodó mindenki.


2014. jún. 1. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, ha leülne melléd attól mi változna?
2014. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én soha nem görcsöltem rá ezekre a dolgokra. "Ha akar jönni, akkor jön". De mostmár 23 évesen valahogy elég kezd ebből lenni.
2014. jún. 1. 17:48
 3/10 A kérdező kommentje:
nem változna, én csak a mentalitásra akartam felhivni a figyelmet, mintha direkt tartózkodna egymástól a két nem
2014. jún. 1. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Régen nem kockultak az emberek, hanem eljártak szórakozni, közösségekbe. Így.
2014. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
félnek az elköteleződéstől, a fájdalomtól. Először próbálj lány barátokat szerezni, olyan hobbi vagy vmi, aztán majd alakul:) L
2014. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"régebben 25 éves korra mindenki házas volt, és nem számitott, hogy van saját lakásod, autód, vagy ronda..."


Igen, mert a családod bemutatott a szomszéd kölykének és vele kellett lenned, mert "jó az, legalább nem iszik". vagy "jó családból való".


Régen amúgy igen, eljártak az emberek közösségbe, és elég kis közösségek voltak, ahol mindenki mindenkiről tudott mindent, szóval rosszabb volt a helyzet, mint most!

2014. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Plusz régen nem k**rvázták le a nőt, amiért nem dolgozott, hanem otthon volt a családdal, ma meg simán pénzéhes ribinek számít az ilyen.
2014. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nemigaz.

Csak tudod régen a helyzet is olyan volt, hogy elég volt 1 fizetés is fenntartani egy családot.


Dédnagyapám asztalosmester volt, és ő tartotta el a feleségét és a lányát.

2014. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még is csak igaz. Dédapád eltartotta a családod, Dédanyád otthon volt és vigyázott a családra, ez rendjén volt, senkinek sem volt egy rossz szava erre.

Ma, ha egy nő aszerint választ partnert, hogy később ezt megtudja csinálni, akkor azonnal megkapja, hogy pénzéhes ingyenélő ribi.

2014. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ha a férfi megteheti, és a nő rendesen végzi a dolgát, attól nem lesz pénzéhes ribi.
2014. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!