Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire adtok a külsőre lányok?

Mennyire adtok a külsőre lányok?

Figyelt kérdés

csak apróságok érdekelnek, h zavar e ha a

fiú pattanásos, de minimálisan 1-2

fogai kicsit sárgásak, de csak kávétól és cigitől...

ha sűrű a szemöldöke, vagy ha össze van nőve egy minimálisan?

és ha kva könnyen barnul? jön a nyár és kb napon dolgozik egész nap és emiatt elég barna és sötét hajjal kicsit cigó beütés zavarna, de tudnátok h nem az és ő is utálja/nem szereti őket.

nem olyan nagy hibák, a pattanásos korszak is gondolom elmúlik de 18 éves srác. és minimális hibák

18/L


2014. jún. 1. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ez lány függő
2014. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem zavarna se a pattanás se a sok szemöldök, az kifejezetten tetszik egy fiún ha gyorsan barnul és sötétebb a haja nekem az bejön, viszont a cigit nem bírom elviselni..
2014. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A szemöldök zavarna ezek közül a legjobban.

Szerintem mindenkinek számít a külső, kinek jobban, kinek kevésbé.

2014. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelem mindenkit megszépít. Az én barátom pl. nagyon szeplős, és nem érdekel, én azt látom benne különlegesnek, imádom minden egyes kis pöttyét.

Ha sűrű a szemöldöke... ne legyen összenőve. De ne is legyen kiszedve. De amúgy nem zavar.

2014. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: És ne cigizzen.. szóval nem szeretek hamutállal smárolni.
2014. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!