Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megis hogy legyen? Hogy van...

Megis hogy legyen? Hogy van igy eselyem a lanyoknal?

Figyelt kérdés
17 eves, nem szep srac vagyok (mondjak sokan, akik ismernek, hogy helyes vagyok, de nem ugy vettem eszre, hogy a lanyok nagyon neznenek. Meg szerintem egy helyes sracot megneznek es akk nem itt tartanek,), a csaladommal semmi gond nincs, jol elunk. Az iskolai teljesitmenyem romlott sokat az elmult 2 evben, de minden erommel javitani szeretnek. Sokszor mondjak, hogy ennyi idosen ne kapcsolatot keressek,, hanem valogassak es csinaljak fel minden lanyt. De megis hogy, amikor aazt a rosszfiuk csinaljak, es en meg jo vagyok es nem tudok rossz lenni (nem rendelkezem olyan kulsovel, es ram van irva)? De meg kapcsolatra se sok eselyem van, jelenleg, foleg, hogy meg sok baratom sincsen, meg az osztalyban nagyon sok ember nem szeret es piszkal. Akik vannak barataim, azok hasonlo cipoben jarnak, mint en. Igyekeztem elfogadni magamat olyannak, amilyen vagyok, baratkozni mas emberekkel, mindig csak a pofara eses jott (pedig mosolyogtam meg erdeklodtem). Barataimmal sokat jarunk szorakozohelyekre, meg nagyon sok mast is csinalunk. Megis hogy higgyem el, hogy nem vagyok remenytelen eset? Vagy fogadjam el, hogy ez igy marad es nem tudok valtoztatni rajta? Mert ha okosabb lennek, a kulsom meg nem valtozna meg, ugyanugy neznek ki. Meg hogy higgyem el, hogy nem vagyok csunya, amikor az ellenkezojet tapasztalom?

2014. jún. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Na majd én elmegyek abba a rohadóképes osztályba,és beszélek velük:D

Am hova is mehetek?Majd én megmondom annak a sok baromnak,h kit lehet basz_tatni!.....:D

2014. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen az aki piszkál...

Anno engem is piszkáltak, de mellette úgyis van/lesz olyan akinek sokat jelentesz/jelentenél. (akár barátok, akár barát/barátnő)

Nekem is szokták mondani, hogy szép vagyok, mégsem tudom elhinni, és nem azért mert arra várok, hogy bizonygassák még, egyszerűen csak nincs annyi bennem, hogy ezt elhiggyem. Én azt mondom átlagos vagyok, tetszem akinek tetszem.


Na de, a lényeg, hogy ne érdekeljen mások mit mondanak, előbb vagy utóbb úgyis lesz (esetleg már van is) akinek tetszel (csak esetleg nem veszed észre).


Az pedig, hogy nem akarsz lyukról-lyukra járni, nagyon jó és pozitív tulajdonságod, ez alapján már +ból indulnál.


Még valami, 17 évesen lehet, hogy még nem jössz be sokaknak, esetleg majd ha férfiasabb leszel, vagy dolgozol az ügyön (akár külsőn - pl. edzés (nem kell túlzásba vinni), öltözet, haj...stb. / akár belsőn - pl. jó kisugárzás, önbizalom, magabiztosság és jó beszélőke). 19/l

2014. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem állj ki magadért, ha piszkál valaki, állítsd le , mond meg neki hogy szálljon le rólad, ha látják hogy nem hagyod magad akkor abba fogják hagyni. Külsődről pedig annyit, hogy legyél mindig ápolt, a fogaid legyenek fehérek, és a ruhád tiszta. A lányok az ápolt fiúkat kedvelik.
2014. jún. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feher fogaim vannak, apolt kulsom is van, sokszor kiallok magam mellett, es nem tudom, miert de amikor legutobb ki kellett, akkor ott volt nehany csaj, aki vegighallgatta az egeszet, es utanna een lettem a gonosz meg agressziv allat amiert velemenyem volt. Nem ertem, ekkora szegyen ha valaki kiall maga mellett? Amugy sportolok is, meghozza kuzdosportot uzok mar lassan 7 eve
2014. jún. 2. 16:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ees koszonom aa biztatasokat!
2014. jún. 2. 16:30
 6/7 anonim válasza:
Szian. Képet küldesz?
2014. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Képet küldesz?
2014. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!