Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak hogy esélyem...

Mit csináljak hogy esélyem legyen a lányoknál?

Figyelt kérdés

Hello.

10 év alatt kb. 20 000 - 21 000 lány/nő utasitott vissza , próbálkoztam interneten valóságban is mindenhogy - mindenféle dologgal náluk ... semmi eredménnyel. Valószínűleg a ronda arcom miatt utasítottak vissza , mert mikor meglátták a fejem otthagytak azonnal.

Környezetem azt mondja hogy nem ronda az arcom , akkor nem tudom miért nem jött össze semmi 10 év alatt.

( Egyszer volt rövid ideig 1 kapcsolatom , de ott hagyott a lány amint szóba állt vele másik fiú )

Elolvastam az összes ismerkedős/csajozos könyvet , vettem sok drága ruhát , voltam sokszor fodrásznál , mindent elkövettem külsőleg és belsőleg hogy megváltozzak, amin tudtam változtatni. Nagyon sok dolgon probáltam változtatni , volt hogy napokig azon gondolkodtam magányomban mit kéne csinálnom hogy valamelyik lánynál legyen esélyem. De semmi változás. Végső elkeseredésemben elmentem 3-4 prostihoz hogy legyen valami.

Szerintetek később lesz olyan lány akinél lesz esélyem kapcsolatilag ? Már nem tudom mit csináljak , feladtam végleg de mindig zavar és idegesít a magány és , hogy csak én vagyok egyedül ( nincs életem )

Valahol sajnáltatni akarom magam itt Gyk-n valahol meg tanácsot szeretnék kérni ? Próbáltam pénzel udvarolni nekik hogy sok van nekem , de még úgyse álltak velem szóba.

Bocs a rossz fogalmazásért , kicsit ingerült vagyok emiatt. Lehet hogy genetikai selejt vagyok , nem lehet hanem biztos , ronda arcom miatt , magasságom és testalkatom jó. 186 cm 24/F



2014. ápr. 27. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
aha persze 20 000 - 21 000... :D
2014. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni. Attól nedvesednek ;) Megvillantod a bicepszet és már nem is fognak törődni az arcoddal, na meg nem árt egy divatos frizura
2014. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 000 lány 10 év alatt az kb. 5-6 lány naponta, annyi összejöhet. Ebben rekorder vagyok , hogyan kell taszítani az embereket. Próbáltam már gyúrni , csináltam 4-5 hónapig , csomó pénzt beleöltem és alig volt valami változás , tudom hogy legalább 1 év kell koksz nélkül
2014. ápr. 27. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Törődj bele, csak a jóképűek keresettek, értük versenyeznek a csajok. Minden, amivel próbálkoztál, bevált volna ott és akkor annál a lánynál, ha JÓKÉPŰ csinálja, és nem Te. Javaslom, hogy foglalkozz más dologgal, ne akarj párt, építs karriert, és qhrvázz, férfiként 40 évesen is férfi leszel, addig apránként meggazdagszol, kigyúrod Magad.


Ha mindenáron párra vágysz, meg fogod kapni később. Csak a 25 alatti lányok ilyen külső (elsősorban arc-) mániások, 25 évesen átkapcsol valami bennük, és a potenciális apát keresik, az életviteled, a viselkedésed, a segítőkészséged, a fizetésed, a lakásod, a házad lesz fontos (ez mind egyszerre), és akkor elkezdenek majd érdeklődni.


Most nem tudsz mit tenni, max gyúrni. Sportolj, tanulj, dolgozz, és qhurvázz.

2014. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugyse akarok annyira párt xd. Eleget szivattak engem csak viszonozni akarom. prostizás jó dolog , csak üritésre kellenének nekem ezek a tárgyak. oks kösz
2014. ápr. 27. 21:51
 6/6 anonim válasza:
Gonosz vagy azért nem kellessz senkinek!!! Mi az, hogy csak "Ürítésre kellenek azok a tárgyak"???????
2014. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!