Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz, hogy hiába...

Tényleg igaz, hogy hiába vagyok, mosolygós, vicces és kedves, senkinek nem fogok tetszeni, mert nem vagyok éppen egy fehérnemű modell alkat?

Figyelt kérdés
tényleg? én ezt nem hiszem, de a fiúk tényleg ilyenek? Csak én vagyok ilyen jóhiszemű? Vagy azért nem, mert éppenséggel okos vagyok? nem akarok önteltnek tűnni, vagy egoista libának, de nem vagyok hajlandó elhinni. Ti?

2014. jún. 2. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem minden az alkat!!
2014. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Igaz. Disznók nem kellenek.
2014. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Hány éves vagy? 15?
2014. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lesz senkid, mert bebeszéled magadnak azt, hogy "nem fogok tetszeni senkinek" ! Egy molett lány/hölgy is tud szexi lenni és kívánatos, sokszor jobban is mint egy pálcika. Ne izgulj rá ennyire erre a témára. Ha nem vagy megelégedve a testeddel, akkor tegyél ellene, ha pedig így érzed jól magad, akkor legyél boldog és jönni fog a szerelem is :) 24/F
2014. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem kellenél.
2014. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 22L válasza:
Nem igaz...van olyan pasi aki pont a teltebb alakot kedveli...
2014. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ... Aki már a dagadt kategória az nem sok mindenkinek tetszik, de még az is talál magának párt (olyat mint ő maga, vagy egy nagyon vékony fiút , aki majd "eteti" őt mert ez a betegsége) Ha csak van rajtad pár kiló plusz, akkor azzal nincs semmi baj, a pasik tényleg nem azt nézik.
2014. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek majd kelleni fogsz. Nem pont most, de majd valamikor a távoli jövőben biztos találsz ilyet.
2014. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akik a disznokra buknak!
2014. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem! szerinted csak a fehérnemümodell alkatú nőknek van pasijuk?


de azért, ha 20+ kg fölösleg van rajtad, nem árt fogyni!

2014. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!