Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz, hogy hiába...

Tényleg igaz, hogy hiába vagyok, mosolygós, vicces és kedves, senkinek nem fogok tetszeni, mert nem vagyok éppen egy fehérnemű modell alkat?

Figyelt kérdés
tényleg? én ezt nem hiszem, de a fiúk tényleg ilyenek? Csak én vagyok ilyen jóhiszemű? Vagy azért nem, mert éppenséggel okos vagyok? nem akarok önteltnek tűnni, vagy egoista libának, de nem vagyok hajlandó elhinni. Ti?

2014. jún. 2. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget honnan szedted? Rajtam jó 10 kiló felesleg van, és a párom mégis imád! Egyáltalán nem érzek semmi megalkuvást rajta az alakom miatt, arról is alig bírtam leszoktatni, hogy legalább az utcán ne fogdossa már állandóan a fenekem. Itthon meg szinte el sem engedi, imádja. Pedig ő aztán abszolút fehérneműmodell alkatú :)

Egyszerűen meg kell találni azt az embert, akinek te kellesz :)

2014. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez azért hülyeség, mert ezen lehet a legkönnyebben változtatni, odafigyelsz a kajára, edzel és hétről hétre jobb csaj leszel szóval engem ha ez zavarna változtatnék. Amúgy attól függ milyen fiút keresel, van akinek a duci lányok tetszenek
2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, igazából egyáltalán nem tartozom a dagadt kategóriába, szerintem max +5 kiló feleslegem, van, és még elég fiatal is vagyok, csak érdekelt, hányan gondolják úgy, hogy minden az alkat. És hányan vannak, akik szerint ez nem igaz. A bunkóknak, pedig köszönöm, nagyon sokat okosodtam a válaszaikból. de komolyan!
2014. jún. 2. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:
képet!
2014. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!