Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 172cm magassággal és 60kg-mal...

172cm magassággal és 60kg-mal milyen esélyekkel indulok a velem egykorú, illetve kicsit fiatalabb lányoknál? 18/f

Figyelt kérdés

Arcommal nincs bajom, viszonylag helyesnek tartom magam/tartanak de a magasságomat nagyon utálom. Alacsonynak tartom magam, és nem is nagyon fogok már nőni szerintem, szóval a későbbiekben még nagyobb gondjaim lesznek emiatt..

60kg vagyok jelenleg, kb semmi felesleg nincs rajtam, edzek de még elég vékony vagyok. Ez se valami jó tulajdonság, adjuk össze alacsony + vékony.. :D nem a legjobb. Belsőmmel nincs bajom, jófejnek tartanak, jó a humorom, vicces vagyok de komolyan is lehet velem beszélni. Szóval igazából csak a magasságom ami a kérdés tárgya most, lányok?



2014. jún. 2. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szar
2014. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, biztos alaposan áttanulmányoztad e bő 1 perc alatt a kérdésemet és végül így jutottál erre a mélyen kifejező, tömör ám lényegre törő kommentre.
2014. jún. 2. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Annyira nem vagy durván alacsony. A legtöbb lánynál így is magasabb vagy.

És nem mindenkinek a magas srácok jönnek be. :)

2014. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valakinek a kisugárzása egyáltalán nem a méretei alapján hat, vagy nem hat.
2014. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Ne higyj a sok kamubíztatásnak. A lányok nem vonzódnak az alacsony, vékony fiúkhoz. Én is ilyen vagyok, tudom, tapasztalom. Folyton elutasítanak. Ha már feltetted a kérdést, te is tudod, hogy a kutyáank se kellesz.
2014. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
ugyan mar elsonek igaza van vekony vagy mint egy no
2014. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
és azzal mi a baj, hogy vékony, nem lehet mindenki kövér -.-
2014. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20%
Haver én 20 évesen 160 centi vagyok és pasi, úgyhogy szerintem fogadd el a magasságodat és gondolj arra, hogy vannak náad sokkal alcsonyabbak is.
2014. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!