Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit reagálnátok erre?...

Fiúk, mit reagálnátok erre? (lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány osztálytársatok, akivel tök semleges a "kapcsolatotok". Nem vagytok se barátok, se ellenségek, sőt, alig szóltok egymáshoz, évente ha 10 semmilyen mondatot váltotok.

És most jön a kérdés. Mit reagálnátok arra, ha a nyári szünet alatt kapnátok egy levelet (igen, kézzel írottat), amiben bevallja, hogy szerelmes belétek lassan egy éve? Mi lenne a ti reakciótok? Elmondanátok valakinek? Beszélnétek utána a lánnyal?



2014. jún. 2. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Anélkül, hogy ismernéd nem lehetsz belé szerelmes. :D Max vonzalom. De gondolom coatal vagy még, majd kinövöd.
2014. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem szerelmes, csak... nem tudom, az biztos, hogy a sima tetszésnél több. A coatal gondolom fiatalt akar jelenteni. Mit fogok kinőni? Azt, hogy tetszik(?) valaki? Nem szeretném.
2014. jún. 2. 18:04
 3/10 sörbi válasza:

Nem a tetszést fogod kinőni, hanem azt, hogy azt hiszed szerelmes vagy valakibe úgy, hogy nem is ismered. És azt kell, hogy mondjam az elsőnek van igaza. :)

Nem lehetsz szerelmes valakibe úgy, hogy nem ismeritek egymást. Max egy nagyon erős vonzalmad van, ami társul a kíváncsisággal.

2014. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ne szerelem, de egy NAGYON erős vonzalom. De a kérdésre továbbra is érdekelne a válasz, csak akkor nem szerelemmel.
2014. jún. 2. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen drasztikus módszerhez folyamodni, h felfeded magad egy az egyben? Ha megpróbálnál vele többet beszélni, barátnkozni, talán még jobban elsülhet, lehet, h ő is megkedvel téged, de így lehet, h megijeszted. hm?
2014. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sörbi válasza:

Szerintem nem jó ötlet. Nem tudom hány évesek vagytok, de én olyan 14 körülire tippelek. Valószínűleg nem járnál jól vele, leginkább azért mert nem ismeritek egymást. Próbálj meg vele beszélgetni, megismerni, stb. és akkor egyrészt megtudod kibe is "szerettél bele", másrészt megtudod, hogy ő hogyan viszonyul hozzád. A derült égből szerelmes levél nem hinném, hogy osztatlan sikert aratna.


Aztán ahogy gondolod. Én is csináltam hasonlót, kínos vége lett, de mostanság már derülök rajta. :)

2014. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor inkább hanyagolom. :/

Ő 15, én 16 vagyok. Az a baj, hogy ilyen téren nagyon nyomorék vagyok, nem tudok ismerkedni. Még lányokkal sem (barátság céljából, mondjuk vannak barátnőim, de nincsenek sokan), nemhogy vele... Én hibám, tudom, de egyszerűen nem tudok rajta változtatni, pedig már próbáltam. :/

2014. jún. 2. 21:18
 8/10 anonim válasza:
Szerintem elöször kedj el rá mosolyogni finoman ráhajtani de csak kcsit h elkezdesz vele beszélgetni ! is ! és utána de a levélben kérd meg rá h ne mondja meg senkinek
2014. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a tippeket, de mint már mondtam, nagyon nagyon nagyon béna vagyok az ilyenekben... :/ És bárhogy próbálkozom, nem tudok megváltozni. :(
2014. jún. 4. 15:56
 10/10 nagy evelin99 válasza:
Ismerd meg közelebbről.Beszélgessetek.Lehet az bármilyen téma.Lógj vele többet,aztán majd a többi jön magától.
2014. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!