Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítség, bajba kerültem! Nem...

Segítség, bajba kerültem! Nem értek egy srácot, nem értem mit akart ezzel írni?! (bővebb is van)

Figyelt kérdés
Nem értem egy férfi üzenetét. Tudnátok segíteni? Szóval arról van szó, hogy ráírtam végül a pólója miatt, ami nálam maradt egy jól sikerült este után(nem volt szex!!!). Pár szót váltottunk a kék fehér közösségi oldalon és az utolsó amit írt a srác az az volt, hogy nem sürgős neki a pólója. Ezzel mit akart mondani? Mit reagáljak vissza? NEM TUDOM ÉRTELMEZNI A SRÁCOT!
2014. jún. 2. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti ,hogy nem sűrgős a pólója.
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Gondolom azt akarja elérni hogy te vidd el neki.
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az hogy van neki még 7 darab a hét napjára :D nem akar pattogtatni, ennyi
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezen mit nem lehet érteni??? Azt akarta kifejezni, hogy ráér visszaadnod a pólóját... komolyan ha egy ilyen mondatot nem tudsz értelmezni, készülj arra, hogy magyar érettségin megbuksz..
2014. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A magyar érettségim négyes lett :D nagy bukás
2014. jún. 2. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk az érettségi olyan, hogy a hülye is megcsinálja szóval ez nem nagy érdem. De az iq-d nem lehet valami sok az is tuti.
2014. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

És az én válaszom megfelelt?

"Szerintem azt akarja, hogy te vidd el neki."

2014. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nők.. mindenben keresik az "értelmet".. Mi nem tiszta ezen? Ha egy férfi azt írja, hogy nem sürgős h visszakapja a pólóját ez ezt jelenti. Ráér még, hogy visszakapja, nem léfontosságú számára, enélkül is életképes, van neki ezen kívül, most figyelj, MÉG EGY pólója amit fel tud venni. Már világos?
2014. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor meg ne hozd fel példának, ember

Köszönöm Dániel0!

2014. jún. 2. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
nem sürgős neki a polója. Pont ezt jelenti. Nem kell túlbonyolítani.
2014. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!