Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jeleket kell adnia a...

Milyen jeleket kell adnia a lánynak, akivel haverok vagytok de tetszik, hogy el merd hívni randizni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyet! Ha randizni akar, HÍVJON Ő. Nehogy már Ő akar randizni és még el is hívatná magát...
2014. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
adom az elsőt
2014. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de tegyük fel, hogy te is akarod :D hogyan kell viselkednie a lánynak, hogy el merd hívni? vagy te akárhogy viselkedik is, ha tetszik, el mered hívni?
2014. jún. 3. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jel kell,hanem 2db golyó,ágyék magasságban.
2014. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha el akarom hívni, elhívom. Ha olyan közeli a viszony simán elhívom. De lehet nem érzem úgy, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor nem hívom el. De én ezt nem tudom felfogni... minek taktikázol?! Neked nincs szád, hogy elhívd?
2014. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én nem merem :( és csak ki akarom deríteni, hogy ő sem mer, vagy csak nem akar :D
2014. jún. 3. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Most miért? Feldobod csak úgy lazán, hogy nincs kedved eljönni velem xyz helyre? Ennyi.
2014. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na én meg olyan szituban vagyok, hogy elhívogatok egy lányt ide-oda, sétálni, moziba, múzeumba stb és jön is, viszont nem tudom, hogy bejövök-e neki, de szerintem nem.
2014. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy értelmes válasz is legyen: Kérdezgessen rólam, dícsérje meg valaminet, mosolyogjon, nevessen a vicceimen, néha érintsen meg "véletlenül". Ebből már arra következtetnék, hogy bejövök neki.
2014. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

(de ha elmegy ezekre, amikor hívod, akkor szerintem csak bejössz neki... vagy nagyon unatkozik, de nem hinném)


amúgy köszi a válaszokat :)

2014. jún. 4. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!